Büyüler

Yumurta Büyüsü Ne Amaçla Yapılır

Yumurta büyüsü temelde istenen bir şey için dilek büyüsüdür. Günümüzde ise yoğun olarak aşık etmek ya da eşleri, sevgilileri ayırma amaçlı yapılmaktadır.

Yumurta büyüsü doğru halde yapıldığında ne niyetle yapıldıysa o yönde bir sonuç alınır. Yumurta büyüsü etkisi oldukça kuvvetli olduğundan özellikle platonik aşk yaşayanlar bu efsun yöntemine başvurmaktadırlar.

Yumurta büyüsü temelde istenen bir şey için dilek büyüsüdür. Günümüzde ise yoğun olarak aşık etmek ya da eşleri, sevgilileri ayırma amaçlı yapılmaktadır.

Yapılan kişi üzerinde fizyolojik olarak oldukça büyük emareler gözlenmez. Özellikle aşk büyüsü amaçlı yapılan yumurta büyüsü etkileri efsun yaptıran kişiyi düşünmek ve özlemek ile alemet gösterir. Fakat, üzerine efsun yapılma olan şahıs mantıksız hal ve tavırlar içine girmez, yapmış olduğu her hareket için mantıklı nedenleri vardır. Yumurta büyüsü çiftleri yahut eşleri ayırmak için de oldukça sayıda şahıs tarafından yapılmaktadır.

Çiftleri ayırmak için yapıldığında da üzerinde büyü olan kişi mantıklı nedenleri bahane ederek ayrılır ve kendisine efsun yaptırmış olan kişiye yakınlık duymaya başlar. Yumurta büyüsü aşk için yapıldığında büyüyü yapan kişi kendisini arada bir büyü yaptığı kişiye göstermelidir. Arada bir kendisini göstererek dilek ettiği kişiye kendisini hatırlatır ve büyü de daha etkili bir halde tutar. Yumurta büyüsü başka dilek ve istekler için de yapılabilmektedir.

Yumurta büyüsünün Etkisi?

Yumurtanın büyüsü emareleri, yapılma amaçlarına bakılırsa farklı belirtiler gösterebilmektedir. Yumurta büyüsü yaygın olarak aşk için ya da çiftleri ayırmak için yapıldığı bilinen bir büyüdür. Kişilerin evde bireysel olarak uygulayabilecekleri bir büyü olması nedeniyle de oldukça sayıda kişi tarafınca uygulanmaktadır.

Yumurtanın büyüsü sadece aşk için değil istenilen veya dilekte bulunulan herhangi bir konuda da yapılabilir. Aşk ya da ayırmak amaçlı meydana getirilen yumurta büyülerinde ise üzerine efsun yapılma olan kişi de bazı emareler gözlemlemek mümkündür. Büyü yaptıran kişiyi sürekli düşünmek, uyku düzensizlikleri, büyü yaptıran kişiyi sürekli rüyasında görmek ve özlemek benzer biçimde belirtiler başlıca gözlemlenenleridir.

Ayırmak için meydana getirilen yumurtanın büyüsünün etkileri ise çiftler arasında kavga ve eşeysel olarak soğuma ile ayırmaya yönelik girişimin sonuçları olabilmektedir. Üzerine efsun meydana getirilen kişi büyü tesiri altında bulunduğunu anlamayabilir. Mantık dışı hal ve hareketlerde bulunmazlar.

Fakat, büyü tesiri ile iradesi haricinde efsun yaptıran kişiye yoğun bir bağlılık duyar. Yaklaşık iki hafta içerisinde etkisini gösteren yumurtanın büyüsü emareleri efsun yapıldıktan hemen sonra başlayabilir. Büyü yapan bireyin yürekten istek dilemesi ve tam odaklı bir şekilde yumurtanın büyüsünü yapması beklediği neticeleri kısa müddette alması açısından önemlidir.

Yumurta Büyüsünü Yapanlar?

Havas ve hüddam ilmine haiz ve büyü ritüelleri konusunda deneyimli değilseniz yumurtanın büyüsü oluşturmaya kalkmayın. Her ne kadar uygulaması basit gibi görünse de, sihrin tutması için hüddam çağırılıyor. En ufak tereddütte ve korkuda hüddamın etkisine girebilirsiniz.

Büyünün olumsuz etkilerine maruz kalmak istemeyenler için yumurtanın büyüsü yapanlar olarak kahin ve hocalar bulunuyor. Medyum seçerken, güvenli ve reel medyum bulmanız önemlidir. Ehliyetsiz ve kifayetsiz kişilere kanmayınız.
Gerçek ve güvenli kahin her zaman yumurtanın büyüsünü iyi niyet amacıyla yapar. Yuva yıkmak, üçüncü kişiye zarar verecek büyüleri yapmazlar.

Yumurta Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yumurtanın büyüsünü yapmak için illa ki kahin olmaya gerek yok. Çünkü kolay bir büyüdür; ama bu büyünün bozma işleminde bir uzman mutlaka gerekecektir.

Büyüde cinler ne derecede kullanılmış ve efsun yapılan kişiye musallat olmuş mu, olduysa ne kadar fazla olmuş ve büyü yapılan şahıs ne kadar bu büyüden etkilenmiş şeklinde detay tespit edilerek bu büyünün bozma işlemi gerçekleşebilir. Kendi başınıza bu büyüyü bozmaya kalkışırsanız yapacağınız en küçük bir yanlış size cinlerin musallat olmasını sağlayabilir. Bu yüzden de mutlaka bir uzmandan yardım isteyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir