sevgiliyi geri getirme büyüsü

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Hayatımıza insanlar girer ve çıkar fakat kapılarını açtığımızın kalbimize orda kalacak bir tek insan girer ve ona aşık oluruz. Sevgili oluruz ve çok güzel anlar yaşamaya başlarız. Bu anlar birikir anılara dönüşür ve sonra anlaşmazlıklar çıkabilir. Bu anlaşmazlıklarda bazen iki taraf birbirinin ne istediğini anlayamaz ve kırılma noktasına dönüşür.

Ayrılıklar başlar ve sonunda bir taraf yenik düşüp, yada pes edip o girmiş olduğu kapıdan çıkar ve gider. Sevgiliyi geri getirme büyüsü burada işlevini yapmaktadır.

Sevgilinizi geri istiyorsanız ve onu bir daha kaybetmek istemiyorsanız en iyi hocalardan yardım alın. Sevgiliyi geri getirme büyüsü yapacak olan hocanın gerçekten hoca yada medyum olmasına çok dikkat edin. Bu işlem gerçekten zor bir işlem ve yorumlardan bakarak insanların tavsiye ettiği medyumlardan seçiminizi yaparak onlarla iletişime geçin. 

Gideni geri getirme büyüsü dediğimiz bu büyü çeşidi sizi terk etmiş, sizden kopmuş ve sizi gözünden çıkarmış bir kişi için yapılan bir büyüdür. Bu büyü kara büyüler ile yapılmaktadır. İşlemi kısa değildir ve sabır gerektiren bir büyü işlemidir. Her medyum bu işlemi yaparım der fakat aralarında pek azı gideni geri getirme büyüsü ile kimseyi geri getirememiştir. 

Bu safhaya gelene kadar kandırılır, paranızı kaptırır, güveniniz yok edilir. Bu yüzden aramakta olduğunuz medyum hoca çok önemlidir. Tavsiye edilen Medyumlar, önerilmiş medyumlar, meşhur medyumlar olarak google da arattırdığınızda birbirinden farklı bir sürü medyum ile karşılaşırsınız. Hemen hemen herkesin yaptırmak istediği bir büyü olduğundan bu büyünün sahtekarı da çoktur. 

Gerçek Medyumlar asla reklam yoluyla bu büyüyü yaptıracak kişilere ulaşmaya çalışmazlar. Gerçek Medyumlar aranırlar. Birilerinin tavsiyesi üzerine, tanıdık aracılığı ile bulunurlar. Yada internet sitelerinde haklarında yorum yapılmış medyum hocalar vardır oradan iletişime geçilir. Bu yüzden öncelik olarak iyice araştırmaktır.  Gideni geri getirme büyüsü için biri size dua edeceğiz gelecek derse kanmayın çünkü işlem o kadar zordur ki varlıklardan destek alınmak zorundadır medyumlar. 

Bu yüzden önceliğiniz medyuma istediği bilgileri vermek ve onlarla istişare içerisinde olmaktır.

Geri Getirme Büyüsü varlıklardan yardım alınarak yapılan büyü işlemidir. İçerisinde çeşitli objelerin bulunduğu ve geri getirilecek kişinin fotoğrafının bulunduğu bir sayfa yapılır. Belli bir süre bekletilir ve Hocaların yöntemleri ile okunur. Öncelikle kişinin iradesi kırılır. Varsa üzerinde büyü kaldırılır sonrasında büyü işlemine başlanır. Geri getirme büyüsü tek başına bir hocanın veya bir kişinin yapabileceği büyü değildir. Bir hoca malzemeleri okurken, diğeri iradesini kırmakla uğraşır. 

Geri getirme büyüsü irade kırıldıktan sonra bedeni ele geçirmeye başlar. Bu ele geçirme sonrası varlıklar kişiye adınızı vesvese eder. O bunu anlamaz ama sürekli aklında sizin olmasını sağlarlar. Bu kişi ister istemez sizi arayacak yada sizi bulup nedensiz bir şekilde sizinle konuşmak isteyecektir. 

Şayet bunlar olmuyorsa kişinin iradesi güçlüdür ve hayatında olmasını istediği kimse yoksa büyünün seyri değişir. Kalp yoluna gidilir. Bir kaç işlemin değişikliği ile kişi biraz daha zorlanır fakat bu büyü zorlama işi yanlış başka kötü olaylara da yol açabilir. Kişi bunalıma girebilir, çevresine agresif olabilir, yanlış davranışlar sergileyebilir. 

Bu anda büyünün derhal bozulması gerekebilir. Büyü işlemleri bir seferlik değildir. Yanlış yapıldığında siz bile etkilenebilir hatta yapan hoca bile büyük sıkıntılar yaşayabilir. Bunun üzerine bilinen ve delirmiş bir sürü medyum bilinmektedir. Bu işin ilmini almış kişilerle çalışmanız bu yüzden daha güvenli olabilir. Sizde güvenilir medyumlar ile iletişime geçin ve doğru büyüler ile geri getirme işlemi yaptırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir