Kategoriler
Aşık Etme Büyüsü Büyüler

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Birini kendine aşık etmek ve bağlamak  için, kendinize aşık etme büyüsü veya aşık etme duası yaptırabilirsiniz. Aşk büyüsü , çok çeşitli yollar ile yapılabilir. Yakılarak taşınarak gömülere asılarak yedirilerek içirilerek yapılabilir. Aşk büyüleri bin bir çeşit malzeme ile de yapılabilir.

 

Kişiye ait olan eşyalarla da yapılabilir. Saç ile tarak ile atlet ya da kıyafetleri eşyalarla da yapılabilir. Tütsüler ile yapılan aşk büyüleri de vardır. Okunarak ta yapılır. Tırnaklar ile yapılan ve yedirerek ve içirerek aşk büyüsü yapmak eskilerden beri çok sık kullanılan aşk büyüsü yapma yollarındandır. Aşk büyüsü yapmak için, aşk büyüsü yapan medyum hoca nın aşk büyüsü yapmasını bilmesi gerekir. Çok fazla aşk büyüsü çeşitleri vardır.

 

Aşk büyüsü denilen işlemler dualarla da yapılabilir. Bir kağıda isim yazılıp üç ihlas okunarak ta yapılabilir. Aşk büyüsü yapanlar bu konuda uzman ve yetki sahibi ise işte o zaman yapılan aşık etme duası işe yarar. Sizde aşk büyüsü yaptırmak için yorumlarımızı okuyabilir kendinizde yorum ekleyebilirsiniz.

“Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?” için 3 yanıt

sevdadiyorki:

medyumlar hakkında bir kaç haftadır arayış içerisindeyim sanırım hakkında olumsuz yorum olmayan ve tahminimce güvenebileceğim işini yapan bir medyum asel hoca var

MEDYUM ZİNDAN HOCAMdiyorki:

arkadaşlar merhaba ben medyum zindan hocamla çalıştım ve sizlere de kesinlikle kendisiyle çalışmanızı tavsiye ederim arkadaşlar. zindan hocam sözüne güveneceğiniz başarılı bir medyumdur.
TLF 0536 549 8197

aşk büsüsü yapan medyum zindandiyorki:

ben sevgilime yaptırdım. aşk büyüsü 11 gün sürdü güzelde oldu yani şimdi gayet iyi her şey yolunda. medyum zindan hoca yaptı bende onla çalıştım düşünürseniz çalışmayı garantili sonuç veriyor pişman olmazsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir