uzaktan bağlama büyüsü

Uzaktan Bağlama Büyüsü

Uzaktan Bağlama Büyüsü

İnsanların sevdikleri kişileri bağlama büyüleri ile tesir  altına almak için mutlaka yanlarında  olmaları gerekmez. Birçok kişi bu konuda yanlış bilgilere sahip oldukları için kendilerine uzakta olan kişileri herhangi bir büyü ile tesir altına  alabileceklerini düşünmemektedirler. Ancak uzaktan bağlama büyüsü gibi yöntemlerde  aradaki mesafe ne kadar uzak olursa olsun istenilen kişilerin manevi anlamda etki altına alınmalarını ve duygu-düşüncelerinin  istenilen yönde değişmelerini sağlayabilir. Burada önemli olan uzaktan bağlama büyüsü yapacak olan medyumların seçiminde titiz davranmak ve doğru seçimi yapana kadar karar vermemektir.

Çoğu zaman sevdiklerinden uzak olan  kişiler, sevdikleri kişilerin kendilerinden uzak yerlerde neler yaptıklarını veya kendilerine ihanet edip etmediklerini merak etmektedirler. Bu düşüncelerle kendilerini yiyip bitiren ve bir türlü sağlıklı şekilde hareket edemeyen kişilerin, kendilerinden uzakta kalan partnerleri  ile aralarındaki bağların zayıflamaması ve bu nedenle başka kişilere yönelmelerini engellemek için istedikleri medyumlara gidip kendileri için bir uzaktan bağlama büyüsü yapmalarını isteyebilirler. Bu uygulama  son derece basit ancak etkiside bir o kadar güçlü bir büyü uygulamasıdır.

Geri Getirme Büyüsü

Gurbette çalışmaya gidip, orada kendine sevgili edinip başka kadınlara bağlanan insanlar için yapılan öncelikli büyü geri getirme büyüsü olmaktadır. Bazı erkekler yurt dışında akıllarını kaybedebiliyor. Yollarından çıkabiliyorlar. Buna istinaden eğer siz bağlama büyüsü yaptıracaksanız bu tek başına iyi olmayacaktır. Geri getirme büyüsü ile erkeğe vesvese vermek, sonrasında bağlama büyüsü yapmak daha etkili bir çalışma yöntemi olacaktır.

Sevdiğinden ayrı kalan kimselere yapılan bağlama büyüsü : VEFK BAĞLAMA

Sevdiklerinden kısa süreli de olsa ayrı  olan kişilerin akıllarındaki soru işaretlerini bitirmek ve araya giren mesafenin ilişkilerine zarar vermesini engellemek için yapmayı tercih ettikleri uzaktan bağlam büyüsü, tecrübeli medyumlar tarafından hazırlanan vefkler kullanılarak yapılır ve oldukça etkileyici sonuçlar ortaya çıkar. Uzaktan bağlama büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler ilk olarak medyumlara hem kendilerinin hem de sevgililerinin isim ve diğer bilgilerini verirler. Medyumlar daha sonra aldıkları bu bilgileri önceden hazırlamış oldukları vefk çizimlerinin içine eklerler ve daha sonra okunmasında fayda olduğu düşünülen tüm dua,esma ve ayetleri  okuduktan sonra ilgili vefki kişiye  teslim ederler.

İnanışa göre yapılan bu vefki kişiler üzerlerinde taşıdıkları sürece sevdikleri arasında ne kadar mesafe olursa olsun  çok güçlü bir enerjinin tesiri altında olacak ve asla kendilerinden başka birine bakma isteği duymayacaklardır. İnsanların her türlü nefislerini bağlayan ve daha sonra birlikte oldukları kişilere karşı yüksek bir sadakat, aşk, sevgi duygusu ile bağlı kalmalarına neden olan uzaktan bağlama büyüsü, bu sayede sevdiklerinin kendilerinden uzakta olmasından dolayı kaygılı olan kişilerin gönül rahatlığı içinde yaşamlarına devam etmelerine olanak tanıyacaktır.

Yapılan uzaktan bağlama büyüsünün özellikle hazırlama aşamasında medyumların son derece dikkatli davranmaları ve hazırlanan vefkin amacına uygun esmalar (dualar, ayetler) veya ilave bilgilerle doldurulduğundan emin olmaları gerekmektedir. Çünkü birçok medyum ya aceleden ya da kendilerine duydukları aşırı öz güvenden dolayı zaman zaman hatalar yapmakta ve bazı detayları  atlamaktadırlar. Bu nedenle bu amaçla  büyüleri yaptırırken en önemli adım her zaman medyum seçimidir.

Uzaktan bağlama büyüsü, hazırlanan vefkin etkisi ile çok uzak mesafedeki kişilerin bile her türlü duygu ve  düşüncelerini değiştirip kendilerini özleyen ve bekleyen sevenlerinden başka kişilere bakmalarına engel olur. Gözden uzak olan gönülden de uzak olur düşüncesi ile kendilerinden uzakta kalan sevdiklerinin başka kişilere ilgi duymasını  engellemek ve araya giren mesafenin aralarındaki sevgi bağını  zayıflatmasını engellemek isteyen kişiler genellikle uzaktan bağlama büyüsü ile bu amaçlarına kolayca ulaşabilirler.

Büyünün etkisi altına giren kişiler kesinlikle bu durumu hissetmez  ve sanki sevdikleri kişilerden hiç ayrılmamış ve her zaman onlarla bir aradaymış gibi yine kendilerine güçlü bir sevgi ile bağlılık duyarlar. Bu hisler ile çevrelerindeki karşı cinsleri gözleri görmeyen ve akılları sadece kendilerini bekleyen sevgili veya eşlerinde kalan kişiler bu büyüden asla ve asla fiziki veya manevi anlamda bir zarar görmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir