Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü: Büyüler ile alakası olan hepimiz bu işlemler ile biroldukça konuda sonuç alabileceklerini ve bunu yaparken ne olursa olsun fiziki anlamda emek vermek zorunda kalmayacaklarını bilmektedirler. Medyumların özel olarak yaptıkları bu işlemler bugüne kadar biroldukça bireyin istedikleri neticeları rahat bir halde alabilmelerine yardımcı olmuştur. Bilinmiş olduğu benzer biçimde manevi enerjileri kendi isteklerine göre kullanabileceklerini anlamış olan insanlar tarihin ilk zamanlarından bu yana bu alana karşı ciddi bir halde ilgi göstermişler ve devamlı olarak büyüler hakkında çalışmalar yapmışlardır.

Günümüzde de çok sıkı bir halde devam etmekte olan bu çalışmalar ile insanoğlu kısa süre içinde çok önemli mevzularda yardım alabilmektedirler. Süryani camiasında da bu mevzuda çok ciddi bir halde yapılan çalışmalar insanların sevdikleri kişiler ile olan diyaloglarını da istedikleri noktaya getirebilmelerine yardımcı olabilmektedir. Bağlama büyüsü adı ile yapılmakta olan bu işlemlerde çok başarılı oldukları bilinen süryani medyumları özellikle günümüzde de yapılmakta olan birçok işleme ışık tutan bilgiler bırakmışlardır.

Süryani büyüsü adı ile günümüzde kadar gelmiş olan bu işlemler genellikle bağlama büyülerini içermektedir ve farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bilinmiş olduğu şeklinde bağlama büyüleri her vakit için çok farklı isimler ile yapılmış ve insanoğluın sevdikleri kişileri kendilerine daha sıkı bağlar ile bağlamasına yardımcı olmuştur. Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemlerde insanların düşünce dünyalarına direkt olarak etki edebilmek çok kolaydır. Bu konuda başarılı olabilmek için öncelikle insanoğluın başka bir büyü işleminin etkisinde olup olmadığını anlayabilmek için bakım işlemi yapılmalıdır.

Bu sayede yapılan işlemlerin boşa gitme ihtimalini ortadan kaldırmak mümkün olacaktır. Birçok bilici kendilerine gelen ve süryani büyüsü yaptırmak isteyen kişiler kolay bir halde yardımcı olabilmektedir. Fakat bilinmiş olduğu gibi süryani büyüleri islam dininde kesinlikle yasaklanmıştır ve medyumlar kendilerine gelen insanoğluı bu mevzuda ciddi bir şekilde uyarmaktadırlar. Meydana getirilen işlemlerde kullanılacak olan teknikler çoğu zaman aynıdır çünkü birçok bilici insanoğluın şuuraltında etki edebilmenin en rahat yolunun o kişilerin şahsi eşyalarını yada kendilerine ait olan özel eşyalarını kullanmak olduğunu belirtmektedirler.

çoğu zaman kısa süre içinde etkilerini göstermekte olan süryani büyülerinden sonra insanlar işlemlerin yapılış amacına bağlı olarak kendilerini seven kişiler veya evlerine karşı çok ciddi bir halde bağlılık göstermeye başlamaktadırlar. Bilindiği benzer biçimde büyüler insanoğluın her vakit için büyük beklentiler içine girdikleri işlemlerdir. çünkü her adım çok dikkatli bir şekilde atılmalı ve insanları hayal kırıklığına uğratmamak için bilmeleri ihtiyaç duyulan bütün bilgiler kendilerine eksiksiz bir şekilde verilmelidir.

Bu zamana kadar yapılmış olan işlemlerde elde edilmiş olan sonuçlar insanoğluın süryani büyüsünün birçok büyüden çok daha etkili bir işlem bulunduğunu düşünmelerine niçin olmuştur. Uzmanlar bu işlemlerin çok etkili olmasıyla birlikte aynı zamanda çok özel ve zor işlemler olduğunu belirtmektedirler. Bu sebeple işlemleri meydana getiren kişiler kesinlikle kafi deneyime sahip olan kişiler olmalıdır. şuursiz bir halde yapılacak veya eksik kalacak her işlem insanoğluın bu işlemlerden olan beklentilerini karşılayamamak anlamına gelecektir.

Süryani büyüsü yapmış oldurmak konusunda istekli olan kişiler özellikle sevdikleri kişiler zarar vermeden yada kendilerine bunu hissettirmeden bir tek düşüncelerinin değiştirmenin en rahat yolu olarak gördükleri bu işlemleri her insana önermektedirler. Birçok kişinin bu işlemlere karşı olan ilgileri günümüzde de insanoğluın sürekli olarak medyumların kapılarını çalmalarına ve aynı zamanda sevdikleri kişileri kendilerine bağlamalarını istemelerine niçin olmaktadır. Süryani büyüsü yaptırmak konusunda arayış içinde olan insanoğlu ne olursa olsun doğru medyumlar ve doğru teknikler ile çok kısa zaman içinde fakatçlarına ulaşabileceklerini de bilmelidirler.

süryani büyüsü

Süryani büyüsü süryanice yazıldığı için bu ismi almıştır. Her büyü kendine özel bir dille yazılır. Bazıları arapça bazıları ibranice, bazıları da süryanice. Bu süryani büyüsünün de dili süryanicedir. Aşk büyüsü, bağlama büyüsüevlilik büyüsü için yapılır. Diğer büyülerde olduğu gibi süryani büyüsünde de yapılacak kişilerin ismi, anne ismi, doğum tarihi bir adet fotoğrafı gereklidir. Çok kuvvetli bir büyü olduğu için imkansız gözüken durumlarda kullanılır. Örneğin evli birini kendinize aşık etmek için kullanabilirsiniz ya da sizden nefret eden birini kendinize aşık etmek için kullanabilirsiniz.

Sizde süryani büyüsü yaptırmak istiyorsanız daha önce yaptırmış kişilerin yorumlarını okuyabilir gerçek medyum bulabilirsiniz.

“Süryani Büyüsü” için 10 yorum

 1. fatma dedi ki:

  süryani büyüsü gerçekten çok etkiliymiş aylardır uğraşıyorum sevdiğim bana bağlanmıyordu. araştırdım süryani büyüsü yapan medyum inan hocayı buldum ne yaptımsa sevdiğim kişiyi kendime bağlayamadığımı söyledim kısa bir bakım yaptı sonra süryani büyüsü yapacağını söyledi süryani büyüsü kesin sonuç verir dedi yaptırdım 11 günde adam deli gibi bağlandı bana. bu kadarını beklemiyordum sadece beni sevmesini istiyordum adamın gözü benden başkasını görmüyor çok mutluyum medyum inan hocaya çok teşekkür ederim allah razı olsun değerli hocam.
  tlf 0539 627 1683

 2. elifnur. dedi ki:

  merhaba arkadaşlar benimde sizlere bir önerim olacak geçen hafta medyum inan hocadan sonuç aldım burada paylaşıp sizlere de önermek istedim inan hoca benim için süryani büyüsü yapacağını söyledi yaptığı süryani büyüsü kısa sürede etki gösterdi eşim aniden değişti ve boşanmaktan vazgeçti. söyledikleri kadar etkiki bir büyü olduğunu bende gördüm sorunu sıkıntısı olan mutlaka medyum inan hocayı arasın. medyum inan hocaya teşekkür ediyorum.

 3. zeynep dedi ki:

  arkadaşlar süryani büyüsü yaptırmak istiyorsanız mutlaka medyum zindan hocayı arayın ben kendisine süryani büyüsü yaptırdım 4 günde nasıl oldu anlamış değilim medyum zindan çok iyi. kesinlikle tavsiyemdir. TLF NO 0531 437 5197

 4. süryani büyüsü medyum inan dedi ki:

  bende çaresiz kaldım süryani büyüsü yaptırdım sonuçları çok iyi oldu burada sizlerle paylaşmak istedim. eşimin benden önce beraber olduğu bir kadın vardı tekrar konuşmaya buluşmaya başlayınca böyle birşey yaptırmaya karar verdim faydasını gördüm. medyum inan hocayı herkese öneriyorum iyi bir medyumdur.

 5. kamuran dedi ki:

  allah hepinizden razı olsun çok sağolun. burada okuduğum yorumlar sayesinde medyum inan hocayı buldum önerileriniz sayesinde bütün sorunlarım medyum inan hoca sayesinde bitti. yaptığı işlem sonucu istediklerim oldu ne kadar teşekkür etsem azdır ellerinden öperim rabbim razı olsun senden inan hocam.
  ARKADAŞLAR MEDYUM İNAN HOCANIN TELEFON NUMARASI BU 0539 627 1683

 6. gönül dedi ki:

  çok çaresizim daha önce baska medyumları aradım işlem yaptırdım sonuç alamadım yapıp yapmadıklarını da bilmiyorum iyi bir medyum arıyorum ama artık güvenim kalmadı ne yapacağımı bilmiyorum. lütfen yardımcı olun artık bana ?

  1. murat dedi ki:

   GÖNÜL HANIM ? size medyum zindan hocayı öneriyorum. bende işlem yaptırdım iyi bir medyumdur sonuç alacağınızdan eminim.
   medyum zindan tlf 0531 437 5197

  2. seher dedi ki:

   bu konuda ben kendimi çok şanslı hissediyorum ilk aradığım ve ilk aramada bana yardımcı olan sonuç veren yani istediklerimi yerine gitiren medyum zindan hoca oldu.
   sana yardımcı olabilmek adına burya bu yorumu yapıyorum çaresizliğin ne demek olduğunu iyi biliyorum. bu numarayı ara GÖNÜL medyum zindan hocanın numarası 0531 437 5197

 7. istanbul. demet dedi ki:

  arkadaşlar allah için biri bana iyi bir medyum söylesin kimi aradıysam olmadı bıktım artık ne yapacağımı bilmiyorum iyi bir medyuma denk gelmek istiyorum artık bana önerebileceğiniz ve gerçekten medyum olduğunu bildiğiniz kim var yardımcı olun lütfen ?

 8. medyum şevkat hoca. dedi ki:

  BENDE İŞLEM YAPTIRDIM SONUÇ ALDIM BİR YORUMUM DA OLSUN İSTEDİM EMİNİM İYİ MEDYUMLAR VARDIR İYİ OLDUĞUNU BİLDİGİM BİR MEDYUMDA BEN ÖNERMEK İSTİYORUM IKİ KERE İŞLEM YAPTIRDIM BENİM İÇİN SÜRYANİ BÜYÜSÜ ARKADAŞIM İÇİN MEZAR BÜYÜSÜ YAPTI. BU İŞLEMLERİ MEDYUM ŞEVKAT HOCA YAPTI VE SORUNSUZ OLDU BENİM ÖNERECEĞİM MEDYUMDUR ŞEVKAT HOCA.
  mail adresi bu. [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir