Genel

Mardin Nusaybin Süryani Büyüsü Yapan Hocalar

Büyü yapmak için diğer alemlerle ilgili enerjilerde tam bir ihtisas sahibi olmak gerekmektedir. Süryani büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışmasında bu vaziyetin sağlanması çok ehemmiyetlidir. Harbiden bu alemleri ve enerjilerini tanımayan bir kişi ne kadar kuvvetli soluğa sahip olsa da büyü yapamayacaktır.

Süryanilerin büyüsü gibi bağlama ve aşk emelli kullanılan büyüler tesir edebilmek için insanların enerjisine direk tesir etmelidir. istem üzerinde tesir kurarak istenen neticesi veren bu çalışmalarda medyumun her adımda doğru bir yol izlemesi gerekir. Sahiden bilgisi olmayan hiç kimse bu adımları kolay kolay yerine getiremez.

Süryani büyüsü yapıldığı vakit büyünün tutması için hem fiziksel hem de içsel alemlerde belli koşulların yerine gelmesi gereklidir. Büyünün hangi amaçla yapıldığına bağlı olarak bu şartlar farklılık gösterecektir. Aşk ve bağlama için yapılan çalışmalarda daha değişik müddetlerde etki ettiği görülebilmektedir.

süryani büyüsü

Süryani Büyüsü Herkese Aynı Sürede Tutar Mı?

Süryani büyüsü de olsa rastgele bir başka büyü çalışması da olsa öte alemlerde var olan enerjilerin bu dünyaya yansıması tamamiyle kişilerin bağımsız enerji alanları ile ilgilidir. Bilhassa aşk ve bağlama büyüsü gibi ansızın fazla kişiyi etkileyen çalışmalarda insanların enerjileri büyünün tesir müddetinde direk rol oynar.

Asla, hangi büyü olursa olsun herkeste aynı müddette tuttuğu görülmemiştir. Böyle bir vaziyetin yaşanma ihtimali yalnızca tesadüfi olacaktır. Süryani büyüsü yapıldığı vakit da herkes için değişen konulara bağlı olarak değişik müddetlerde tesir edecektir.

Çalışmayı yapan medyumlar daha evvelce edinmiş oldukları deneyimler sayesinde hangi büyünün ne kadar müddette etki gösterebileceğini aşağı yukarıya bilebilir. Medyumlar belli bir zaman aralığı verebiliyor olsa da bu çalışmanın net tutacağı müddet anlamına gelmez.

Süryani büyüsü yaptırdıktan sonra çalıştığınız medyum kendi deneyimlerinden istifade ederek size vasati bir süre verecektir. Bu süre içerisinde herhangi bir mesele yaşanmaz ise büyü tutacak ve istenen etki alınacaktır.

Süryani Büyüsünün Etkisi Neye Göre Görülür?

Süryani büyüsü gibi çalışmalarda büyünün tutma müddetine tesir eden ilk konu medyum hocanın soluk gücüdür. Doğru yapılan ve soluk gücü kuvvetli bir medyum tarafından gerçekleştirilen çalışma çok daha hızlı netice verir.

Büyülenen kişilere ait enerjiler de ne kadar kısa müddette netice alacağınız üzerinde tesir sahibi olacaktır. Şayet kişilerin sahip oldukları enerji alanları zayıf ise büyüden çok daha hızlı etkilendikleri görülebilir.

Bunun dışında pek çok değişik konu süryani büyüsünün tesirlerinin ortaya çıkmasında rol oynayabilir. Bu sebeplerin her birini bilmek olanaksızdır.

Şayet daha yoğun bir etki ve hızlı sonuç almak istiyorsanız süryani büyüsü yerine papaz büyüsü seçenek edilmelidir. Papaz büyüsü bu alanda yapılabilen en kuvvetli büyü çalışmasıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir