Son Yazılar

Kara Büyü

İsminden anlaşılacağı üzere kara büyü güzel amaçlar için yaptırılan bir büyü çeşidi olmamakla birlikle kara büyülerin amacı genel olarak bir kişide zarar oluşturmaktır.Yapılış nedeni kötülüğe hizmet eden, hiçbir iyi tarafı bulunmayan genellikle kan, insan yada çeşitli hayvan figürü kullanılarak kötülük için yapılan büyü ve çeşitlerine Kara büyü denir. İnsanoğlu tarihi kadar eskiye dayanan büyü ve büyücülükte Kara Büyüler, en kötü, soğuk, hayvanlar ve kanlarıyla yapılan büyülerdir. İstenen sonuç; kişinin işi, kendisi yada sahip oldukları için, ölüm, yok oluştur. Bu büyüleri birileri yaptığını diğerleri bozduğunu söylese de; hem kullanılacak malzemelerin elde edilmesinin zorluğu hemde yetersiz bilgiyle yapılması güçtür.

Kara büyüden korunmak için önce kişinin bunu hissetmesi ve akabinde bu büyüyü çözdürdükten sonra güçlü bir koruma vefki hazırlatması gerekir. Aksi halde bu yapılan kara büyü çözülmüş olsa bile karşı taraf yeniden yaptırdığı zaman kişi aynı duruma bir daha düşer. Kara büyülerden korunmanın en iyi yolu koruma vefkleridir sevgili kardeşlerim.

Kara büyüler aynı zamanda bir insanın işlerinin kötüye gitmesi ve o insanı iflasa sürüklemek içinde yaptırılır. Sonuç olarak kara büyü yaptırılan bu insan ticari kayba uğrar artık o insan için yapılacak fazla bir şey kalmaz.

Eğer üzerinizde böyle bir hal hissediyorsanız vakit geçirmeden işin ehli medyumlarla iletişime geçin.

Diğer Konular

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Birini kendine aşık etmek ve bağlamak  için, kendinize aşık etme büyüsü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir