Büyüler

Kabala Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Kabala aşk büyüsü fazlaca güçlü bir büyüdür. Metafizik dünyayla iletişime geçilir. Osmanlı döneminde kabala büyüsü bilinmekteydi. Sarayda mühim bölgelere gelmiş Yahudiler kabala bilgilerinin bu topraklarda duyulmasına niçin olmuşlardır. Osmanlı imparatorluğu döneminde 17.Yüzyılda kabala öğretine dayanan bir Yahudi tarikatı da kurulmuştur. Günümüzde bu öğretiye erişen azca kahin vardır.

Kabala öğretisi Yahudi öğretisi olmasına rağmen İslam dinindeki tasavvuf öğretisine benzemektedir. Kabala öğretisini öğrenmek rahat değildir. Bir bireyin kendini bu yola adaması gerekmektedir. Bu öğretiye kalben ve inanarak girenler faydalanabilir. Kişisel çıkarları için kabala öğretisini öğrenmeye çalışmak faydadan oldukça zarar verebilir. Öğretilerinin kaynaklarına ulaşmak fazlaca zordur.

Kabala büyüsü her türlü konu için yapılabilecek bir büyüdür. İnsanoğlunun istekleri, çözemediği sorunları, aşkla alakalı talepleri, aile içi vakaları ve sorunları, maddi sıkıntılar, haksızlıklar, rahatsızlıkları şeklinde binlerce uğraştığı ilgilendiği şeyler vardır. Kabala büyüsü, doğa ötesi dünyayla iletişime girilerek yapıldığı için bunu uygulayan bilici birçok sırlı işlemi yapabilir. Kişisel özellikleri yeterli olan medyumlar, sadece kabala öğretisini kullanabilir. Her kahin bunu uygulayamaz.

Ayırma büyüleri içerisinde en müessir ve en tehlikeli bir çok da yaşlısı olan kabala büyüsü oldukça çok uzun zamanlardan beri yeryüzünde kullanılmaktadır. Bu büyü iki zıt işlemi de gerçekleştirebilen nadir büyülerdendir. Yani hem ayırma aynı zamanda birleştirme amacı ile yapılabilmektedir. Oldukça nadir olan bu hususiyet sebebi ile bu büyü her an taraf değiştirebilmektedir.

O nedenle yapılması esnasında fazlaca dikkatli olmanız gerekmektedir. Özellikle kabala büyüsünü bağlama büyüsü olarak yapmak isterken bir anda ayırma büyüsüne dönüşmektedir. Bu nedenle oldukça dikkatli yapılması gerekmektedir. Özellikle bu büyü için bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir. Onun için de daha evvel efsun ile ilgili tecrübesi olan kişilerden yardım alabilirsiniz. Kabala büyüsünü halk dilinde Yahudi büyüsü olarak da duymuş olmanız mümkündür.

Kadim zamanlarda bir Yahudi tarafından meydana getirilen bu efsun çağlardan beridir bilinmekte ve bu hususi durumunu de mutlaka etkisine borçludur. Kabala büyüsü için tabi ki Yahudi olmanıza gere yoktur. Geçen binlerce senelik vakit diliminden sonra bu büyü Müslüman kişiler tarafınca da yapılmaktadır. Her büyüde olduğu benzer biçimde bu efsun içinde karar en mühim aşamalardan biridir.

Bilinmesi ihtiyaç duyulan bir öteki mühim nokta da her efsun geri döndürülebilir, fakat bazı büyüler için bu çok zor, dikkat isteyen ve meşakkatli bir yoldur. Tüm bu nedenlerden dolayı efsun araştırması esnasında bozulması aşamalarını da araştırmanız karar aşamasında sizlere yardımcı olacaktır.

Kabala Büyüsü Etkileri?

Kabala büyüsü tesirini hızlı vermekte olup, yukarıda da belirttiğimiz üzere meydana getirilen ferdin ailesi, çevresi bu büyüye maruz kaldığını anlaması nerede ise imkansızdır. Bunun sebebi ise kabala büyüsü etkisini her ne kadar süratli verse de gizli saklı şekil de vermektedir. Bunun dışın da bu büyü oldukça zor bozulmakta olup, vefk ile yapılmasından kaynaklı olarak etkisi de fazlaca güçlüdür. Bu büyüyü bozmak için uzman hocalardan ve medyumlardan yardım almak gerekmekte olup, bunun haricinde büyünün etkilerini azaltmak için büyü bozan duaları okumanızda da fayda olacaktır.

Kabala büyüsünün tesirleri kişiden kişiye değişebilmektedir. Etkinin değişkenlik göstermesinin sebebi büyüyü yaptığınız kişiyle hikayenizin değişik olmasıdır. Medyum olarak danışanlarımızın istekleri üstüne onlara en doğru yolu göstermeye çalışıyoruz. Özellikle de uygun işlemleri yapıyoruz. Bu nedenle danışanlarımızın hikayelerini en ince ayrıntılarıyla dinleyip değerlendiriyoruz. Kabala büyüsü şeklinde eşinizi, sevdiğinizi, platonik aşkınızı size bağlayacak olan pek oldukça efsun yöntemi bulunmaktadır. Önemli olan size ve hikayenize müsait büyüleri yaparak ilerlemenizdir.

Kabala Büyüsü Bozulur Mu?

Kabala büyüsünden kurtulmak zor olsa gerek. Bu büyünün iyi mi bozulduğundan bahsetmeden ilkin üzerinizde kabala büyüsü olduğu nasıl anlarsınız? Kötü bir ayrılık sonrası aklınızdan silinen kişiye karşı tekrar çekilmeye başlamanız, duygularınızı test edemiyor olmanız geri dönmeniz için kabala büyüsü yapıldığını gösterebilir.

Tam tersi oldukça sevdiğiniz, ilişkinizde her şeyin yolunda gittiği ve gelecek planladığınız birinden ansızın soğuyabilirsiniz. Mutluluğunuz ve huzurunuz kaçabilir. Herhangi bir sebep bulamazsınız ve ilişkinizi yine yoluna koyamazsınız. Eğer bu etkilerle karşı kaşıya iseniz üzerinizde büyü olduğunu söyleyebiliriz. Ancak kahin olarak kullandığımız farklı yöntemlerde var.

Kabala büyüsünden kurtulmak isteyen kişilerin en sık sordurulmuş olduğu sorulardan biri aşık oldukları veya ayrıldıkları kişilerle istedikleri neticeleri elde edip edemeyecekleri oluyor. Yani eski hayatlarına dönüp dönemeyecekleri en büyük sorunu oluşturuyor. Çünkü sihrin etkisindeyken kendi iradeleriyle karar alamaz yönetildiklerini hissederler. Büyü doğru bir halde çözüldüğünde doğal olarak ki eski iradenize ve hayatınıza kavuşacaksınız.

Kabala Büyüsünü Herkes Yaptırabilir Mi?

Tabi birçok insan tüm büyülerden faydalanmak ister. Yapacakları işlemlerle hayatlarını değiştirmeye çalışan kişiler için kabala büyülerini yaptırıp yaptıramayacakları oldukça önemlidir. Çünkü bu ilim birçok ferdin dünyasına adeta büyülü bir değnekle dokunup, bütün olumsuz olayları durdurmaktadır bilhassa sevdiklerini kendine aşık etmek isteyen kişiler kabala büyü ilminden oldukça memnundur.

Peki, hepimiz kabala büyüsü yaptırabilir mi? Yani tüm sevenler, sevdiklerine kavuşmak için bu büyüden faydalanabilir mi? Tabi ki de herkes rahatça kabala büyülerinden faydalanabilir. Burada önemli olan kendinize güvenli bir bilici bulmak olacaktır. İşleminizi yaptıracağınız kişi mevzusunda oldukça seçici ve dikkatli olmalısınız. Böylece hepimiz şeklinde sizde kabala büyüsü yaptıranlardan biri olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir