Kategoriler
Aşık Etme Büyüsü Büyüler

Eşini Kendine Aşık Etme Duası

Eşi veya sevgilisi ile sorun yaşayan ve onu sevmediğini düşünen kişiler için aşık etme duası vardır. 41 Gün deneyeceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Denenmiştir ve söyleyeceğim duayı toplam 41 gün okumanız gerekecektir. İlk olarak kendinize aşık etmeniz gereken kişinin niyetini edip 41 adet siyah nohutu alacaksanız ve nohutun her birini elinize alıp tebbet suresini okuyup ateşe atacaksınız.

Bir başka formül daha bu formül dua formülüdür. Sevdiğiniz kişinin fotoğrafını elinize alarak 1000 kez ya Habib tekrarlanır ve aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafına üflenebilir. Bu formül binlerce kişi tarafından denenmiş ve uygulanmıştır. Bu şekilde  deli gibi aşık etme duaları için deneyebilirsiniz ancak işin ehlinden hizmet almanız daha doğru olacaktır.

Başka farklı bir deneme için ise 7 adet buğday tanesi alıp aşık olmasını istediğiniz kişinin ismini dilinize alarak niyette bulunacaksınız. Anne babasının adını biliyorsanız şundan doğmuş olan diye bana aşık olsun demeniz ardından buğday tanelerini ayak basılmayan bir yere gömebilirsiniz.

Aşık etme duası ve aşık etme büyüsü yaptıran kişilerin yorum ve sonuçları için sitemizi incelemenizde fayda var.

 

“Eşini Kendine Aşık Etme Duası” için 2 yanıt

ÇARESİZdiyorki:

Eşim beni bırakıp başka kadına gitti kadınla beraber yaşıyor bendende boşanmıyor gururumu ayaklar altına aldı ya o kadından ayrılsın yada beni bıraksın istiyorum bana çare bulacak bir medyumla çalışmak istiyorum ama yol gösterin arkadaşlar lütfen

MEDYUM ZİNDAN HOCAMdiyorki:

Eşimle çok ciddi sorunlarım vardı ve bu sorunlar yüzünden boşanmak üzereydik sağ olsun arkadaşların tavsiyesi üzerine medyum zindan hocama ulaştım ve yardım etmesini istedim sağ olsun kırmadı beni ve yardımcı olacağını söyledi şükürler olsun ki yardımcı oldu eşimle tekrar aramız düzeldi bizi bu sıkıntıdan dertten kurtardığı için medyum zindan hocama teşekkür ediyorum 🙂
tlf 0536 549 8197

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir