Son Yazılar
Anasayfa / Büyüler / Domuz Büyüsü Nedir?

Domuz Büyüsü Nedir?

Domuz Büyüsü Nedir
Domuz büyüsü genellikle domuz hayvanının yağı kullanılarak hazırlanan bir tür büyüdür, bu tılsımın asıl amacı sevilmeyen bir insana zarar vermek için genel olarak bazı insanlar tarafından tercih edilmektedir. Amacı kesinlikle o insana zarar vermek hatta o insanı hastalıklara düşürmek yada ciddi anlamda o insanın hayatına kalıcı zarar verebilmektir. Bu büyü kara büyüler sınıfına girer ve pek çok medyum hoca bu büyüyü yapmaz. Bu nedenle domuz büyüsünü her medyum hoca hazırlamaz çünkü insanlara zarar vereceğini bilirler ve bunu kabul etmezler.

Domuz Büyüsü Hangi Amaçlar İçin Yapılır
Her şeyden önce birinci öncelik karı ve kocanın arasını açmak, zarar verilmek istenen ailenin içinde ciddi sorunlar yaratmak, o ailenin boşanmasını sağlamak gibi amaçlar için çok sık yaptırılır. Bir diğer yaptırılma amaçlarından birisi ise zarar verilmek istenen kişinin her türlü kısmetinin kapanması ve tüm işlerinde  o insanın zarar görmesi amaç edilerek yaptırılmaktadır.

Domuz Büyüsü Nasıl Bozulur
Her şeyden önce eğer evinizin herhangi bir yerinde şüphe ettiğiniz bir yağ izi görürseniz bu durumu görmezlikten gelmeyin, çünkü eğer önemsemezseniz ileride bu durum başınıza çok ciddi zararlar açabilir. Domuz büyüsünü nasıl bozulur sorusuna cevap bulmak için ilk başta bu büyünün sizin üzerinizde olup olmadığından emin olmanız gerekmektedir. Bu nedenle emin olmak için yapacağınız ilk iş domuz büyüsünden anlayan bir medyum hocaya bu durumu sormak olmalıdır. Eğer üzerinizde gerçekten böyle bir kara büyüsü varsa o halde vakit kaybedilmeden bu işin çözümü için gerekli adımlar beklenmeden yapılmalıdır. Her geçen hafta hatta ger geçen dakika sizin için hayati önem taşıyor olabilir bu nedenle gerçekten evinizde yada özel eşyalarınız arasında böyle bir yağ lekesi görmeniz durumunda bu işi ciddiye alarak hemen uzman bir medyum hocadan yardım almanız sizin için çok doğru olur.

Domuz Büyüsü Nasıl Yapılır
Bunu hazırlayan hocalar zarar verilmek istenen insan için kendi cinlerinden bazılarını görevlendirir. Domuz yağını zarar verilmek istenen şahısın evine yada kullandığı bir eşyasına sürülmesiyle artık o insanın kötü hayatı başlamış olur. Bu kişi rüyalarında sürekli kötü rüyalar görmeye başlar, her gece yatağından çığlık atarak kötü kabuslar görerek uyanmaya başlamaktadır.  İnsanlarla olan iletişim bağları büyük zarar görür ve kendisini her zaman çaresiz tek başına hissetmeye başlar. Bunlar domuz büyüsünün henüz ilk başlangıç zamanı içinde insanlar üzerindeki olumsuz etkilerdir. Günler hatta aylar ilerledikçe bir ucu ölüme kadar gidebilecek bazı korkunç gelişmeler insanların başına gelebilir. O nedenle gerçekten domuz büyüsü insanlar tarafından çok önem verilmesi gereken bir büyüdür.

Günümüzde internet ortamında domuz büyüsü ile ilgili pek çok asılsız, gerçekle uzaktan yakından bağlantısı olmayan içi boş bilgiler paylaşılıyor. Çeşitli blog sitelerinde bu konuyla ilgili yazılanlar, çizilenler ve yapılan yorumlar asla gerçeği yansıtmıyor.

Diğer Konular

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Birini kendine aşık etmek ve bağlamak  için, kendinize aşık etme büyüsü …

Bir yorum

  1. (DOMUZ BÜYÜSÜ) MEDYUM ZİNDAN

    ben 7 yıllık evliyim eşimin benden önce beraber olduğu bir kadın vardı biz evlendikten sonra bize musallat oldu bizi ayırmak için her yolu denedi en son yaptırdığı domuz büyüsü ile evliliğimizi alt üst etti. büyü olduğunu medyum zindan hocamdan öğrendim yaptığı bakım da domuz büyüsü olduğunu öğrendik çok güçlü bir büyüdür taraflar birbirini ne kadar severse sevsin bu büyü karşısın da duramaz bizde de bu etki oldu zaten eşim bana düşman oldu beni görmek istemiyor görünce de kaçmaya çalışıyordu artık dayanacak gücüm kalmamıştı medyum zindan hocama ne yapmamız gerekiyorsa yapalım yoksa intihar edeceğimi söyledim hocam beni sakinleştirip konuştu sonrasında gerekli bilgileri tekrar alıp işleme başladı benim yapabileceğim hiç bir şey yoktu sadece sabırla beklemem gerektiğini söyledi hocamız. daha işleme başladığı günden 5 gün geçmişti ki zindan hocam beni arayıp büyüyü bozduğunu ve artık düzelmeler olmaya başlıyacağını söyledi hemen ertesi gün öyle de oldu eşim düzeldi tekrar eve döndü eve döndükten sonra daha da iyi oldu ve her şey normale döndü. belki zindan hocam olmasa ben bu durum dan kurtulamazdım belki de intihar etmiştim bunu yaşamayan bilemez gerçekten çok zor durumlar atlattım ve bu medyum zindan hocam sayesin de oldu. arkadaşlar domuz büyüsü çok ağır ve çok kötü bir büyüdür şeytani amaçlı yapılır. ben yaşadığım için çok iyi biliyorum. çok şükür kurtuldum bana yardımcı olan medyum zindan hocama da tekrar tekrar teşekkür ederim allah razı olsun hocamdan.. hocamın telefon numarasını buraya bırakıyorum ihtiyacı olan arkadaşlar için 0536 549 8197

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

geri getirme büyüsü

geri getirme büyüsü

geri getirme büyüsü

geri getirme büyüsü
geri getirme büyüsü
süryani büyüsü