Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü yapılması için uygulamanın detaylarının hepsinin en ince ayrıntısına kadar öğrenilmesi gerekir. Aksi takdirde büyü tutmayabilir ve daha kötü etkilerin ortaya çıkmasına sebep olur.

Canbar büyüsü yapılmaya karar verildiğinde; yapılması gereken işlemler sırası ile uygulanmak zorundadır. Eğer işi bilmeyen ve işinin ehli olmayan kişi canbar büyüsünü yapmaya kalkar ise sonuçları çok vahim olabilir. Diğer tüm büyülerde olduğu gibi canbar büyüsü içinde genel ve içeriksel tehlikeler bulunmaktadır. Şöyleki; şartlanacak varlıklar ve tılsımlara vurulacak mühürler, yaptıran ve yapılacak olan kişilerin ebced hesabına göre hazırlanıp eksiksiz bir şekilde işleme nakşedilmesi gerekmektedir.

Canbar büyüsü ya da canbar  duası ruhsal anlamda enerji sağladığı için dikkatli ve özenli şekilde uygulanmalıdır. Bu büyünün kapsamında yapılacak olan işlemlerin hepsi detaylı şekilde incelenmelidir. Bu uygulamada gösterilecek olan özen ve okunacak olan canbar duası eksiksiz şekilde okunmalıdır. Özellikle sayılar konusunda dikkatli olunmalıdır. Sayıların eksik ya da fazla okunmaması çok önemlidir. Sayıların eksik ya da fazla okunması, isimlerin yanlış şekilde telafuz edilmesi kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olur. Bundan kaynaklı olarak büyü işlemlerinin tamamının tüm detayları iyice öğrenilmelidir. İyice öğrenmeden büyüyü yapmamak gerekir. Ayrıca büyünün yanlış yapılması yapan kişiye olumsuz etkiler yaratır. Olumsuz etkiler zaman içinde kişileri huzursuz etmeye başlar. Canbar büyüsü ile karşı karşıya kalan kişilerin bu konuda bir uzmandan yardım alması gerekir.  Bozma işlemleri her daim konusunda tecrübeli olan medyumlar ve hocalar tarafından yapılmalıdır. Bozma işlemlerinde uzman ve tecrübeli olan hocalar dualardan yardım alacaktır. Duaların eksiksiz okunmasından sonra büyü bozumu yapılır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir