Şok Eden Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

En Etkili Bağlama Büyüsü?

bağlama büyüsü nedir

Bağlama Büyüsü

Çiftler arasındaki ilişkilerde yaşanılan sorunların ortadan kaldırılması için kullanılan bağlama büyüsü özellikle zamanında ve doğru uygulamalar  kullanıldığın da ilişkilerin kurtulmasında en etkili yöntemlerden biridir. Bugüne kadar en çok yapılan büyülerden biri olduğu hakkında çeşitli kaynaklarda bilgiler olması ve özellikle medyumların bu büyüler hakkında çok fazla talep aldıklarını dile getirmeleri bağlama büyüsü tesirleri hakkında bizlere bilgiler vermektedir.

Sorunlu ilişkilerde kullanılabildiği gibi aynı zamanda mutlu devam eden  ve hiçbir sıkıntı olmayan ilişkilerde de kullanılan Bağlama Büyüsü özellikle sevdikleri kişilerle mutlu olan ancak ilerki zamanda  yaşanacak olması sorunları ortadan kaldırmak ve sevdikleri kaybetmemek isteyen kişilerinde her zaman tercih ettikleri bir büyü uygulamasıdır. Ancak ne kadar süre içinde tesirini  göstereceğini hiç kimsenin bilmediği için özellikle bağlama büyüsü yaptıran kişilerin bu konuda sabırsız olmamaları ve yeteri kadar beklemeleri gerektiğini bilmeleri gerekmektedir.

Birçok farklı amaç için yapılabilen ve özellikle çiftler arasındaki problemleri  ortadan kaldırıp ilişkilerini kurtarmayı hedefleyen bu büyü aynı zamanda fena  amaçlar içinde kullanılabilmektedir. Özellikle dil bağlama veya kısmet bağlama büyüsü gibi büyülerin bildiğimiz bağlama büyüsü farklı çeşitleri olduğu  gibi değerlendirildiği günümüzde bu büyünün birçok farklı kullanım sebebi  ve yöntemi mevcuttur. Medyumların da çoğu zaman başarı ile uyguladıkları ve kendilerine gelen tüm taleplere olumlu cevap verebildikleri bu büyülerde dikkat edilmesi gereken en önemli konu yapılacak  yöntemin doğru seçilmiş olmasıdır. Bu tarz büyülerde en çok kullanılan uygulama  etki altına alınacak kişi veya kişilerin kendilerine ait olan eşya, resim veya bedensel materyallerinin kullanıldığı yöntemlerdir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü nasıl Yapılır? öncelikle profesyonel bir kişiden destek alınması gerekli olan bu tip alışılmış inanışlar konu ile alakalı profesyonel kişilerce destek alınarak uygulanabilmektedir. Belirli duaları ve ritüelleri bulunan bağlama büyüsü yapılışındaki amaç tekrarlanarak belirli görüş içerisinde dualar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Tabii ki, Kur’an içindeki sürelerden alıntılar ile okunan dualar neticesinde bağlama büyüsü yapılan kişi odak alınarak, profesyonel kişilerce belirlenen dualar okunarak düşünce gücüyle konu üzerine odaklanılır. Bir bakıma düşsel inanış ve beyin gücünün aktif olarak kullanıldığı bir büyü çeşididir. Bağlama büyüsü gibi büyülere pek fazla inanan kişiler olmasa da esasında bilinç sisteminin harika işlediği mekanizmayı harekete geçirme sanatıdır. Bağlama büyüsü, beyin dalgalarımız ile yönettiğimiz enerji akımları da denilebilmektedir. Sonuç olarak Kur’an içerisinden dualar ettiğiniz ve düşünsel olarak hedef aldığınız ve odaklandığınız konu ile alakalı daimi olarak ayin biçiminde enerji akımı yaratmak tabii ki, bir sonuç verecektir. İnsanların beyin güçleri çok güçlüdür ve kişiler hatta bilim insan beyninin yüzde yüz oranda kimsenin kullanamadığını ispatlamıştır.

Bağlama Büyüsü Yaptıranlar?

Bağlama büyüsü yaptıranların diğer büyüleri yaptıranlardan en büyük farkı genel olarak çiftler veya eşlerin ilişkisinin çok daha iyi olması için yaptırılıyor olmasıdır. Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Sadece çiftlerden biri olmak mecburiyetinde değildir. Bazı durumlarda aile kişileri veya bireyleri tanıyan bazı tanıdıklar da eşlerin arasının yeniden düzelmesi için bağlama büyüsü yaptırmaktadır. Bağlama büyüsü yaptıranların beraberinde tam tersi için çaba sarf eden bireylerin de en çok araştırdığı konu bağlama büyüsü nasıl bozulur konusudur.

Bağlama büyüsü özellikle eşler arasındaki muhabbeti çok daha iyi bir noktaya taşımak için yapılmış olduğundan iyi niyetle başlanan bir eylemdir. Yine de aranızın kötü olduğu eşiniz için yaptırırken uzaklaşma nedeninin özellikle üçüncü bir şahsa duyulan ilgi olduğunu düşünüyorsanız bağlama büyüsü yaptırmadan önce içinizde öfke veya intikam hislerinizin olmaması gerekir. Çünkü öncelikle iyi niyetli olarak yapılmalıdır büyüler. Aksi takdirde yaptırmak arzu ettiğiniz büyünün ters etkileri gibi sonuçlar ortaya çıkabilir. Bağlama büyüsü yaptıranların en merak ettiği konulardan birisi de yapılan büyü ne kadar sürede sonuç verir. Birçok medyum bu konu da tecrübeleri neticesinde bir ön görüde bulunur. Büyünün ne kadar sürede tutacağı ise bütünüyle büyünün yapılma sebebine göre farklılık gösterebilir. Örneğin aşk büyüsü daha hızlı etki edebiliyorken bazı büyü bozma işlemlerinde büyünün etki etme süreci biraz daha uzun olabiliyor. Bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusunu soran kişilerin de en çok merak ettiği konulardan birisidir ne kadar sürede etki edeceği.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü belirtileri nelerdir? Üzerine büyü yapılmış olan bir şahıs veya bir hane yapılmış olan büyünün etkisiyle bazı belirtiler gösterebilirler. Özellikle aşk büyüsü veya bağlama büyüsü tesiri altında olan kişilerde bu belirtiler oldukça yaygındır. Fakat unutulmamalıdır ki büyü belirtileri üstünde büyü olan her bireyde görülmeyebilir. Bu üzerine büyü yapılmış olan kişinin inançlı olması ile bağdaştırılır çoğu kişi tarafından. Çünkü inançlı olan kişi gün içinde düzenli ilaçlanma sure ve ayetlerden okuduğu için farkında bile olmadan yapılma ihtimali olan büyülerden bir korunma kalkanına sahip olur. Pek çok hocanın ve İslamiyet’in de öneri ettiği daima dualarımızı okuyarak hareket etmemiz gerektiğidir. Biz farkında olmadan gün içinde bir çok kötü niyetli insanla iletişim halinde olabiliyoruz veya gözle görülmeyen bazı ruhani varlıklar çevremizde olabiliyor. Tüm bunlardan korunmak için bireysel önlemlerimizi de almamız gerekir.

Çevresi tarafından veya kendisi tarafında üstünde büyü belirtileri olduğundan şüphe edilen kişi evvela ne tür bir büyüye maruz kaldığını öğrenmelidir. Özellikle âşık olan kişiler çaresizce büyü yaptırmak gibi bir yolu seçtiği için en çok sorulanlardan birisi de hali ile bağlama büyüsü nasıl bozulur oluyor. Kişinin büyü tesiri altında olduğunu gösteren bazı büyü belirtileri ise; hiç aklınızda yokken size büyü yaptıran kişiyi arzu etmeye başlamanız, devamlı onu düşünmeniz, maddi manevi her çeşit imkânlarınızla devamlı size büyü yaptıran kişiye jestler yapmanız, kendinizi devamlı yorgun hissetmeniz gibi belirtiler olarak kısaca özetlenebilir.

Bağlama Büyüsü Bozulur Mu?

Bağlama Büyüsü Bozulur Mu? sorusunun cevabı, Büyü yapan medyumlar ile bozanlar arasında bir fark yokmuş gibi görülse de büyü bozmak için her medyum tekrardan bir büyü içeren işlemle uğraşmaz. Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Ya da bozan medyumlardan bazıları Kur’an ı Kerim ayetlerinden yararlanmaktadırlar. Genelde Kur’an ı Kerim ile büyü bozan medyumlar en çok da bağlama büyüsü nasıl bozulur konusunda çalışmalar yapmaktadırlar. Çünkü bağlama büyüsü bozmak çiftlerin arasına girmiş kötü emelli bir eylemin sonucunda kötüye giden ilişkilerini yeniden düzeltmek amaçlıdır. Bazı büyü bozan medyumlar ise; yine büyü yapma yöntemlerine benzer ayinler uygulayarak yapılmış olan büyüyü etkisiz hale getirmeye çalışırlar. Bu konu da da dikkat edilmesi gerekli olan en önemli husus beraber çalışacağınız medyum kişinin dolandırıcı olmadığından emin olmanızdır. İnsanlar duygusal ve psikolojik olarak zayıf oldukları için kötü niyetli ve maddi çıkarlar peşinde olan bazı medyumlar kişilerin bu zaaflarını kullanarak maddi kazanç sağlarlar ve yapmış oldukları işlemler sonuç vermez.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü nasıl bozulur? konusunda bir araştırma yapıyorsanız büyü bozan medyumlar rehberliğinde evde bireysel olarak uygulayabileceğiniz bazı eylemler ile de üzerinizdeki büyünün etkisinden kurtulmanız mümkün. Bu konu da profesyonel olan ve insanlara yardım edebilmeyi görev edinmiş güvenilir medyumlardan yol gösterici olmasını istemeye dikkat etmeliyiz. Aynı zamanda bu işlemler sırasında bazı önemli hususlara dikkat etmeliyiz. Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Ve bunu yapacak olan medyumların özellikle de bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusuyla karşılaştıklarında izlediği bir diğer seçenek yol da muska yazmaktır. Muska yazmak çok dikkatli ve doğru yapılması gerekli olan bir korunma aracıdır. Muska yalnızca kişiyi değil etmek için kullanılmaz. Eğer bir hane için yapılmış olan bir büyü var ise veya hane içerisinden bir şahıs üstünde büyü var ise ve bu hane içerisinde yaşamakta olan diğer bireyleri de etkiliyorsa muska hem büyü bozmak adına hem de sonrasında korunma ve korkulara karşı daha dirayetli olabilmek açısından önemli bir materyaldir.

Geçmişte Yapılan Bağlama Büyüleri?

Geçmişten bu güne pek çok gelen ve çoğu zaman mutsuz ailelerin odak konusu olan bağlama büyüsü çeşitleri çağımızda pek çok yaş ve kişinin yapıyor olması ile kullanım amaçlarının bir hayli dışına çıkmaktadır. Geçmiş dönemlerde yapılan bağlama büyüleri çoğu zaman eşlerin birbirlerine yapması sonucu nesilden nesillere yaşamış ve kalmıştır. Bağlama büyüleri gerçekleştirilirken, alanında uzman kişilerin bazı aparatlar kullanmış olduğu da görülmektedir. Bu aparatlar bazın bir bitki kimi zaman bağlama büyüsü yapılacak kişinin bir giysisi veya kullanmış olduğu bir eşya üzerinden ilerlemektedir. Bir dönem bayanlar arasında kocalarına yapmış oldukları sık olarak görülmüştür. Mutsuz aileler bağlama büyüsü ile evliliklerini kurtardığı inancıyla bu geleneği yaşatmayı başarabilmişlerdir.

Günümüzde Yapılan Bağlama Büyüleri Ve Etkileri?

Kişiler bağlama büyüsü yaptırdıklarında genel itibari ile sonucu mutlu biten bildikleri bir hikâyeyi okumak gibi huzurla günlerini geçirmektedir. Bazı kişiler vicdan azabı ile günlerin geçmesini bekliyor olsa da çoğunluk olumlu olarak konuya yaklaşmaktadır. Bu böylesi olumlu ortamlarda çoğunlukla sorunlar kendi zaman ve kişilerin tasarruflarıyla çözülebilir iken kimi zaman dualar yardımı ile da çözülebilmektedir. Hal böyle olunca yapılan büyülerin kıymeti denilmektedir. Aslında genel itibari ile düşünüldüğünde yine beynimizin bizlere kurmuş olduğu planları yaşadığımızı anlamaktayız. Beynimizle kriz ortamını kontrol altına alabildiğimiz kadar başarılı oluruz. Ve çoğunlukla böylesi bir soğukkanlı yaklaşımı uygulayamamaktayız. Beynimizin oto kontrolü kişilerin tekelinde olması nerdeyse pek çok sorunun çözümleniyor olabileceği anlamı taşımaktadır. Günümüzde bağlama büyüleri ve fonksiyonları düşünüldüğünde ise, mutsuz giden ve bağlama büyüsünün ardında mutlu devam etmekte olan evlilikleri gördükçe arayış halinde olan kişilerin bu alana yöneldiği de yine gözlerden kaçmayan bir gerçekliktir.

Bağlama Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Bağlama büyüsü evde yapılır mı sorusunun cevabı, bireyleri yanıltmamalıdır. Büyü ne kadar kolay olursa olsun tecrübesiz kişiler tarafından yapılmamalıdır. İnternette gördüğünüz bilgiler, gerçek bir büyü yapımı için yetersiz kalacaktır. Büyünün eksik kaldığı durumlarda olumsuzluklar yaşanılabilir. Bu olumsuzluklar büyünün tutmaması veya büyü yapan insanın zarar görmesi olabilir. Büyünün tutmaması burda bir derece iyi bir sonuçtur. Çünkü kişinin gördüğü zararın telafisi mümkün olmayabilir. Ömür boyu kalabilecek akli ve bedeni zararlar çok korkunçtur. Ayrıca bazı durumlarda cinlerin kızdıkları da bilinmektedir. Büyüyü ve enerjiyi ciddiye almayan bu kişilere musallat olarak hayatlarını cehenneme çevirebilirler. Bu sebeplerle bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilere bir medyumla çalışmaları gerektiğini bir kez daha hatırlatıyoruz.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Bağlama büyüsü çeşitlerini bilmek gerekir. Birçok çeşidi bulunan bağlama büyüsünün en bilinenleri şöyledir:

Ağzını dilini bağlama büyüsü
Cinsellik bağlama büyüsü
72 saatte yapılan bağlama büyüsü
İp ile bağlama büyüsü
Hayvan üzerinden bağlama büyüsü
Fotoğraf ile bağlama büyüsü
1 günde yapılan bağlama büyüsü. Metal ile yapılan bağlama büyüsü
Toprağa gömerek yapılan bağlama büyüsü

Bu büyü çeşitlerine daha pek çok ekleme yapılabilir. Ancak halk tarafından en sık bilinen ve uygulanmakta olan çeşitler bunlardır. Bu büyüler farklı farklı amaçlara hizmet eder. Doğal olarak yapımlarında kullanılacak olan malzemeler ve uygulanmakta olan ritüellerde değişiklik gösterir. Ancak temelde hepsi bağlama amacı ile yapılır.

Bağlama Büyüsü Yapan Medyumlar?

günümüzde bir çok kişinin bu tür işlere girdiğini ve hemen hemen yaptıkları her uygulamada başarısız oldukları görünmektedir. sitemize ulaşan onlarca şikayet yorumları bulunmaktadır. öncelikle bağlama büyüsü yaptıracak kişilerin iyice araştırmasını ve bu konuda mağdur olmamasını istiyoruz. sitemize gelen ve bizlerinde araştırıp o şekilde onay vereceğimiz gerçek medyumların hakkında yapılacak yorumların dikkate alınmasını istiyoruz gerçekten bu işi yaptırmış ve sonuç almış kişilerin yorumları araştırılıp o şekilde onaylanacaktır. amacımız site ziyaretçileri için en doğru medyumların olduğu güzel bir sayfa yaratmaktır. lütfen iyi yada kötü sonuçlanmış deneyimlerinizi sitemize yorum yapmaktan çekinmeyin. sitemizde olduğunca gerçek medyumlara yer verilecektir paylaşılan medyumları aramaktan ve bilgi almaktan çekinmeyin…

 

Diğer Konular

Sabun Büyüsü Nedir Ne İçin Yapılır

Sabun Büyüsü Nedir? Sabun büyüsü nelerdir Ne için yapılır? Diye baktığımız da aslen iki değişik …

37 yorumlar

 1. GÖNÜL.

  Gerçekten çok aydınlatıcı bir site ben çok beğendim bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler için çok faydalı. Ben bu site sayesinde medyum zindan hocayı buldum zindan hocama bağlama büyüsü yaptırdım ve sonuç aldım Allah razı olsun canım abim çok teşekkür ederim 🙂

 2. Melek Ankara

  ZİNDAN HOCAM SİZLE TANIŞMADAN ÖNCE EŞİM BANA DURMADAN BENİ BOŞAYACAGINI BENİ İSTEMEDİGİNİ SÖYLÜYORDU BAZI HOCALARA VE BAŞKA BİRİNİ SEVDİGİNİ BAKIM YAPTIRDIM EŞİME ADET KANI YEDİRİLMİŞ DENİYORDU KİMİ SADECE SİZE GÜVENDIM VE İYİKİDE GÜVENDİM ADET KANINI YEDİREN KADINI BİR ANDA EŞİMDEN SOĞUTTUNUZ BAZI HOCALAR BOZARIM DİYORDU KİMİ BEN BU BÜYÜYÜ BOZAMAM DİYORDU AMA SOGUTTUNUZ VE YAPTIĞINIZ BAĞLAM BÜYÜSÜ SAYESİNDE EŞİMİ BANA BAGLADINIZ ŞİMDİ EŞİM BENİ
  SEVDİGİNİ AGZINDAN DÜŞÜRMÜYOR TEŞEKKÜR EDERİM ZİNDAN HOCAM ALLAH RAZI OLSUN ZİNDAN HOCAMİN TELEFONU BUDUR ARAMAK İSTERSENİZ SİZDE MEMNUN KALIRSINIZ.05365498197

 3. Burcu

  Selam ben Yalova da hastanede çalışıyorum. Bir tane benimle ilgilenen temizlikçi vardı. Ben istemiyorum dedikçe peşimden koşuyordu. Ümit verecek bişey de yapmadım. Toplasan 2 cümle kurmuşluğumuz yok ama peşimi bırakmıyordu. Hastane yönetimine de söyledim ama bişey değişmedi. Artık iyice rahatsız etmeye başlamıştı. Korkulu rüyam gibiydi. Annem de durumu biliyordu. Annemin bir arkadaşı Efehan hocayı tavsiye etmiş. Ben cesaret edemedim Annem aradı. Önce yıldızname baktı sonra işlem yapılması gerekiyor dedi. İşlem başlattıktan sonra 29 gün geçti fakat adam benimle daha çok uğraşıyor rahatsız ediyordu. 30. Gün ne oldu bilmiyorum adam yüzüme bakmaz oldu. Görünce yolunu değiştirmeye başladı. Ben bukadar etkili olacağını bilsem daha önceden gelmezmiydim Efehan hocam size. Çok sağolun hocam. Minnettarım size. Efehan hocam la irtibata bu numaradan geçebilirsiniz 05397918610

 4. Cansu

  Merhaba. Kocam 2 çocuğumla bırakıp terk etti bizi. Bi kadın var hayatımda deyip çekip gitti. Babamın yanına yerleştik. Çok uğraştım geri döndürmek için ama ne yaptıysak olmadı. Çareyi medyumlarda aramaya başladım. 3 farklı medyum ile çalıştım. Bir dünya para kaptırdım. Para yatırmadan önce telefonlarımı açan medyumlar para yattıktan sonra açmaz oldular telefonlarımı. Zindan hocayı da sitelerde gezerken gördüm Benim durumumda olup da yardım alan ve sonuç gören insanların yorumlarını okuyunca umutlandım ve aradım zindan hocayı Aslında bir daha medyum ile işim olmaz dedim ama aradım yinede. Yıldızname baktı ve olumsuz çıktı. Bana zindan hocam kimseye para kaptırma bu adam sana dönmez dedi. Ama iyi bir kısmetin çıkacak sabret dedi. Bunu duyunca sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Zindan hocam böyle deyince umudu kestim ve yoluma baktım. Aradan 5 ay geçti ve biriyle tanıştım. Şimdi nikah yaptık ve çok güzel bir yuvamız var. Çok teşekkür ediyorum Zindan hocam. Eski kocamın peşinden gitmememi söylediğiniz için size minnettarım. Herkese Tavsiye ediyorum Zindan hocayı benim durumumda olan herkese.

 5. Aleyna

  Fares hocam ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten gözlerime inanamıyorum 5 aydır yüzüme bakmayan çocuk şimdi gece gündüz mesaj atıyor sana aşığım seni bırakamam diyor o kadar mutluyuz ki anlatamam sizin yapmış olduğunuz geri getirme büyüsü ile hepsi sizin sayenizde oldu çok teşşekkür ederim Allah razı olsun. Fares hocam a ulaşmak isteyen olursa bu numaradan ulaşabilir 05388833498

 6. Tuğba

  Selam eşimle görücü usulü evlendim kendisinin hiç bir zaman sevmedim sevmek istemedim ayrılmak için çok uğraştım ama bir türlü ayrılmak için bahane sebep bulamıyordum kendisini benden soğuması için çok şey yaptım genede olmadı bir arkadaşımın tavsiyesi ile medyum zindan hocayı buldum yazdım ayırma büyüsü soğutma işlemi yapmasını rica ettim 1 hafta sonra eşim benden boşanmak istediğini söyledi bende ilkin tepki verdim hani bir sorun olmasın diye sonra kabul ettim geçen ay boşandık şuan tamamen peşimi bırakti Zindan hocam Allah razı olsun iyi ki senin gibi bir ilim insanı ile iletişime geçtim

 7. Nergis Malatya

  Merhaba nişanlımın beni en yakın arkadaşımla aldattığını öğrendim gerçekten çok şaşırdım üzüldüm ve ne yaparım hiç bilmiyordum Efehan hocam benim arkadaşım için işlem yapan birisi ondan numarsini aldım ve aradım kendisi bana nişanlımin beni hiç sevmediğini söyledi param için benimle olduğunu söyledi bende ilk başta inanmadım peki hocam nasıl çözeriz dedim işlem yaptık 18 gün sürer dedi bekledim 7 gün sonra nişanlım geldi ve bana benimle ayrılmak istediğini söyledi bende itiraz etmedim çünkü benim için hayırlısı bunun olacağını biliyordum bir süre sonra hocama yazdım bana hayatının en doğru olanı bu olduğunu söyledi bekle güzel bir kısmet ayağına gelecek ve nişanlindan bin kat hayırlısı olacağını dedi dediği gibi de oldu biriyle tanıştım kendisi benim için ölümü bile göze alacak birisi nerden. Nereye geldik Efehan hocam Allah razı sizin sayenizde bu kadar güzel düzenli bir ilişkim oldu

 8. Cemre

  3 aylık evliyim eşim bana hep şiddet uyguladı artık pes ettim ne yapacağımı bilmiyorum arkadaşım bana medyum zindan hocayı söyledi internet den araştırdım ve kendisine yazdım bana görümcemin bana büyü yaptırdığını öğrendim zaten zor bir evlilik oldu bizimkisi ailesi istemediği için zindan hocam bu büyüyü bozdu saolsun onun sayesinde eşimle ilk günkü gibi rahatız Allah razı olsun zindan hocam bir yuva sizin sayenizde gene kurtuldu

 9. Murat

  Okul döneminde bir arkadaşım vardı kız bana hiç yüz vermezdi hep benden kaçardı yıllar geçti kendisiyle tekrar görüştüm konuştum ama acilamadim hep bana kardeşim kanka diye konuşurdu zindan hocama işlem yaptırdığım için bu işi de çözer dedim ve dediğim gibi de oldu yapmış olduğu aşık etme işlemi sayesinde kızla sevgili olduk sırılsıklam aşık oldu bana size ne kadar teşekkür etsem azdır Allah razı olsun zindan hocam

 10. Seher

  Selamlar bende evimizde olan sıkıntıya Çözüm şifa bulan medyum zindan hocayı anlatmak istedim halamlarin babama yapmış olduğu annemle arası bozulsun diye yaptırdığını büyüyu bozdunuz hocam annemle babam resmen kanlı bıçaklı oldular sizin sayenizde onların mutlu huzurlu olduğunu gördüm çok mutluyuz sizin sayenizde evimize neşe geldi annemle babam içinde yapmış olduğunuz işlem de işe yaradı teşekkürler zindann hocam Allah razı olsun iyi günler

 11. Kübra

  Efehan Hocam sevgilerimi sunarım eşim tam 6 ay 18 gün sonra evine geri döndü yapmış oldunuz soğutma işlemi sayesinde eşim o kadından ayrıldı , ve bize çocuklarım büyük bir sevinç ve mutluluk içinde Allah sizden razı olsun.Birlikte olduğu kadındanda kesin olarak ayrıldı. Allah ne muradınız varsa versin Efehan hocam. Arkadaşlar Efehan hocam gerçek ilim sahibi insandir kendisini ararsaniz tüm sıkıntınız geçer numarası budur. 05397918610

 12. Asya Avusturya

  Selam Zindan hocam size Çok teşekkür ederim bütün emeklerinize, fikrinize, güzel enerjinize, güler yüzünüze, verdiğiniz güce ve daha bir sürü şey Hersey çok güzeldi o kadar eğlendim ki sayenizde tadına doyamadığım bir nişanım oldu güzel ve sistemli organizasyonunuz sayesinde İlk salona görüşmeye geldiğimde de söylediğim gibi çok güzel hislerle geldim ve düşündüğüm gibi çok güzel hislerle ayrıldım ordan ne kadar teşekkür etsem az kalır o yüzden tek söyleyebileceğim iyi ki tanıdım sizi hocam nişanlımla aram yaptığınız bağlama işleminden sonra daha da güzel oldu zindan hocam gerçekten bu kadar beklemiyordum teşekkür ederim tekrar. Hocamın telefon numarası burda aramak isterseniz arayabilirsiniz. 05365498197

 13. Selin

  Merhaba işlemlerim yolunda gittiği için memnuniyeti belirtmek istedim medyum Fares hocam eşimin ailesi tarafından yapılan soğutma büyüsünü bozdu o büyü bozulmadı önce eşimle çok soğuk davranıyordu bana aramız çok kötüydü kavga gürültü hiç bitmedi sonra Fares hoca bana eşimle aram güzel olsun mutlu olalım diye bide bağlama işlemi yaptı çok memnun kaldım Allah razı olsun Fares hocam sizin sayenizde bir rahatlama geldi teşekkür ederim ❤️

 14. Selin

  Merhaba işlemlerim yolunda gittiği için memnuniyeti belirtmek istedim medyum Fares hocam eşimin ailesi tarafından yapılan soğutma büyüsünü bozdu o büyü bozulmadı önce eşimle çok soğuk davranıyordu bana aramız çok kötüydü kavga gürültü hiç bitmedi sonra Fares hoca bana eşimle aram güzel olsun mutlu olalım diye bide bağlama işlemi yaptı çok memnun kaldım Allah razı olsun Fares hocam sizin sayenizde bir rahatlama geldi teşekkür ederim ❤️

 15. Aysun

  Merhaba ben Almanyadan yazıyorum Evliyim iki çocuk annesiyim Eşim benden bir kadın için ayrıldı ve ir türlü ayiramadim ben de Zindan hocamıza ulaştım geri eşimin gelmesi evine ve çocuklarımıza geri getirme işlemi yaptırdım eşim 12 sonra geri geldi Zindan hocamdan Allah razı olsun Allah kimseyi bu duruma düşürmesin

 16. Ayla

  Merhaba ben Avusturya dan ayla eşime annesi benden ayrılması İçin Soğutma büyüsü yaptırmış eşim benden sürekli uzak duruyordu ben de bunu araştırmak için hocamızı buldum hocamızın araştırmaları sonucu Soğutma büyüsü olduğunu öğrendim ne yapmam gerektiğini sordugumda işlem yapmamız lazım dedi o işlem sonucu eşim bana artık iyi davranıyor ve beni mutlu etmek için Elinden geleni yapıyorHocam teşekkürler işlem için o ailesinden de artık uzak duruyorum Yaptığınız işlem olumlu sonuç verdi

 17. Kader

  Hayatımda hiç aşık olmadım ve Hayatım boyunca aşk konusunda büyük sıkıntılar çektim. Bu yaşadığım sıkıntıdan medyum Fares hocam sayesinde kurtuldum. Bana Aşk Büyüsü yaptı ve onun sayesinde gerçek aşkı buldum şimdi nişanlıyım hem de bunu 7 gün gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirdi . Gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. ALLAH razı olsun kendisinden Fares hocam saygılarımı sunuyorum. Fares hocamla görüşmek isterseniz bu numaradan ulaşabilirsiniz.0538 883 3498

 18. Eray k.maras

  5 yıllık sevgilim beni bir başkası için terk etti sevgilime o kadar öfke doluydum ki bende büyük nir intikam almak için Medyum zindan hocam ile çalışma yaptım Medyum zindann hocamı bir arkadaş tavsiyesi ile tanıdım konuştum bana gerçekten çok yardımcı oldu kısa bir süre yani yaklaşık 10 11 gün içerisinde sevgilimi bana yeniden aşık etti sözümden çıkmaz oldu adeta elimde oyuncak oldu intikamımı aldim peşimdan daha çok koşturmayi düşünüyorum çok sağ olun Medyum zindan hocam kendisine ulaşmak isterseniz numarası. 05365498197

 19. Gülsüm

  Batum da yaşıyorum gerçekten çok zor durumdaydim kendim bu durumla tek başıma çıkamıyorum. Severek bir evlilik olmadı zaten Boşanmak istiyorum ailem karşı çıkıyor. Kocamı artık sevmiyorum ve onun benden kendi isteğiyle boşanmasını istiyordum . Bunu üzerine medyum zindan hocayı buldum iyi ki bulmuşum çünkü kendisini tanımadan önce başka medyumlara işlem yaptırdım 18.000 euro paramı aldılar işimide yapmadılar. Üstüne üstlük bir de hakaret ettiler telefonlardan engellediler. Ben böyle bir rezillik görmedim. İyi ki Zindan hocam gibi Bir insan var gerçekten çok şanslıyım teşekkür ederim 😊

 20. Lamiya

  Selam eşim ile ailesi yüzünden daima kavga ediyorduk,eşimin annesinin sözünden çıkmıyordu gece yarısı beni evde bırakıp gidip annesinde kalıyordu.Bu tarz bir evliliği artık sürdürmeyecektim ama bir çare olarak medyum zindan hocaya başvurdum.Sizden Allah razı olsun yaptığınız çalışmalarla 2 hafta içinde geri getirme işlemi sayesinde eşim asıl ailesinin bizler olduğunu kavradı ve istediğim şekilde bizlere davranmaya başladı. Sizden bin kere Allah razı olsun,yıkılmak üzere olan yuvamı kurtardınız.

 21. Manolya

  Yorumları okudukça gözümde dahada değerlendiyosunuz hocam. Ama en çok sevabı benden kazandığınızı düşünüyorum. Kocası içen gezen çalışmayan eviyle ilgilenmeyen iki çocuk annesi bir kadının bu ızdırabına son verdiniz. Size ne dualar etsem azdır. Kocam şimdi melek gibi oldu. Evimizin huzurunu bozacak en ufak bir davranışı yok. Sizinle ilk konuştuğumuzda bu işi çözene kadar yardım edeceğinizi söylemiştiniz. Ve kolayca hallettiniz. Sizden Allah razı olsun bizim mutluluğumuzdan kat kat daha fazla mutlu olun Allah size sıkıntı yüzü göstermesin hocam.

 22. Ercan

  Merhaba Eşimde görülen tuhaf davranışlar vardı nedeni belirsiz evde sürekli huzursuzluk çıkarıyordu Efehan hoca sayesinde içi rahata erdi şuan çok mutluyuz değerli Efehan hocamızdan Allah razı olsun normal doktorların yapamadığı bir çok şeyi başardı tavsiye ediyorum gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz

 23. Fatmagül

  Selam arkadaşlar hayırlı günler bende eşimden ayrıldım ailesi yüzünden ama seviyordum ayrılmak istemiyordum medyum ve hocalarla görüştüm tekrar kavuşmak için hep olur gelir dediler ama olmadı çok param gitti umudumu kaybetmiştim birini tafsiyesi üzerine Fares hocayla tanıştım derdimi anlattım ve geri getirme işlemi yaptı Allah Fares hocadanda bana sebep olandanda razı olsun tekrar birleştirdi dediyi günde geldi Allah tüm sevenleri kavuştura tüm ayrılan eşleri tekrar birleştire ben kavuştum şuan çok mutluyum Allaha emanet olun

 24. Filiz

  Merhaba Benim annemede üç harfliler musallat olmuşlardı annem çok kötüydi kız kardeşimde çok şükür önce allah sonra zindan hocamız elinden gelenin fazlasını yaptı çokşükür annemler çok iyi üç harfliler den uzak oldular bi sorun kalmadı tavsiye ediyorum ihtiyacı olan herkeze numarası .05365498197

 25. Esma Sakarya

  Merhaba. benim ve eşimin üzerimde büyü vardı ve bunu da biliyordum ayrılmamiz için musallat büyüsü yapılmıştı benide rahatsız ediyordu beni. Allah zindan hocadan razı olsun büyü bozuldu yoksa eşimle boşanacaktik çok kötü zamanlardan geçtik ve musallatı temizledi bende eşimde şuan çok iyiyiz rahatız Gercekten çok iyi bir hoca tavsiye ederim.

 26. İzlem bursa

  Efehan hocam işlemi yapalı 1 hafta oldu çocuk engeli kaldırdı şimdi konuşmaya başladık 3 haftada olur demiştiiniz ilk haftadan etki aldım çok teşekkür ederim allah senden razı olsun intihar etmek istiyordum senden önce sen hep destek oldun bana allah ne muradın varsa versin Efehan hocam çok teşekkür ederim sizi çok seviyorum iyi günler

 27. Dilara

  Merhaba Fares hocam cidden Arkadaş önerisi ile gelmiş yaptırmıştım işlem gayet başarılı bir şekilde oldu işlem yapali 9. gün oldu bugün ve yarın evlerine gidip ailesi ile birlikte oturup konuşacağız herşey şuan olurunda gibi Fares hocam iyiki işlem yaptırmışım şuan da durumlarimiz gayet iyi herşey dahada güzel oldu çok teşekkür ederim fares hocam cidden çok tatlı bir insansınız Allah ne muradiniz varsa versin

 28. Berfin

  Merhaba zindan hocam 2 gün önce geri bağlama işlem yaptırmıştım bugün tuttuğunu belirtmek istiyorum toplam 2 günde tuttu çok mutlu oldum sevdiğimle beraberim evlenmeyi düşünüyoruz hep bana iltifatlar ediyor bana gerçekten çok şaşkınım bu kadar beklemiyordum çok iyi davranıyor hep sizin sayenizde Allah razı olsun zindan hocam

 29. Seher

  Selam Zindan hocam Bana yaptığınız işlem 3 gün geç oldu ama sonunda oldu persembe gecesi anlattıkların gibi oldu ve her geçen gün saat sanki etkisi daha da artıyor ben kendimi bu kadar değerli hissetmedim hocam okadar mutluyum okadar mesudum ki sana bunu tarif edemem eşimi yıllar sonra bu halde görmek beni şasırttı korkuttu sevindirdi ağlattı karmankarışık duygular içindeyim ya tekrar tekrar Allah bin kez razı olsun senden zindan hocam yemin edebilirim seni kendime çok yakın hissettim hep seni yıllardır taniyor gibiyim belkide o yüzden sana yazacaklarımı düsünuyorum okadar çok kelime var ki enguzeli hangisi ayıklıyorum senin için bilmiyorum Allah razı olsun sadce diyeceklerim budur

 30. İpek

  Efehan Hocam Allah razı olsun sizden bugün eşim aradı çok pişman olduğunu söyledi geri dönmek istediğini söyledi ne diyeceğimi bilemiyorum 1 yıldır ayrı olduğum benden nefret eden adam bunu dedi gerçekten size iyi ki geri getirme işlemi yaptırmışım çok sağolun en yakın zamanda rızık ve bereket işleminide yaptıracağım hayırlı günler dilerim hocam Allah 1000 kere razı olsun sizden

 31. Ercüment

  Ben evli bir bayana aşık oldum ama biliyorum yaptığım yanlış gönlüm ferman dinlemiyor ki zaten kendisini tanıyorum çok mutlu bir evliliği yok konuşmayı denedim ama maalesef kendisi benimle konuşmak istemiyor belki konuşsa kendisini çok mutlu edeceğim kız kardeşim biliyor bu olayı o da bana zindan hocayı söyledi okulu için kendisiyle görüşmüştü oda bende bana da islem yapalım dedim konuştum hocamla kabul etti hocam sag olsun kadınla konuşmamı sağladı ikna ettim kendisiyle beraberim şuan zindan hocam dan Allah razı olsun onun sayesinde muradıma erdim teşekkür ederim hocam Allah kolaylık versin inşallah

 32. Cihat

  Mrb 3 ay önce zorla nişanlandım ailem beni istemediğim biriyle evlendirmek istiyordu ailemi bir türlü ikna edemedim ayrılmak için bende Efehan hocamla görüştüm kendisine daha önce de işlem yaptırdım çünkü başka bir konu ile ilgili hocam saolsun ailem i ikna etmem için işlem yaptı nişanlandığım kişiden ayrıldım şuan sevdiğimle beraberim çok mutluyum iyi ki sizi tanıdım Efehan hocam teşekkürler

 33. Derya

  Selamın aleyküm ben 4 yıldır Evliyim eşimin beni aldattığını öğrendim hiç beklemezdim kendisinden böyle birşeyi çünkü beni çok seviyordu yakın bir dostum var bana zindan hocayı önerdi kendisi ilim sahibi insan bir baktır neden böyle oluyor neden böyle Bir şey yapıyor diye bir öğren dedi zindan hocam la konuştuktan sonra kadının adet kanı büyüsü yaptırdığını öğrendim ve Zindan hocam büyüyü bozacağıni söyledi 20 gün kadar zaman var dedi 17. Gün sonunda hocam büyü bozuldu ve eşim geri geldi bana bağlandı Allah razı olsun hocam iyi ki sizin gibi insan var teşekkürler

 34. Songül

  Merhaba ben zindan Hocam dan sonucu aldım Allah bir değil bin kere razı olsun sizden iyiki size güvenmişim 3 gün dediniz3 cü günde aldım sonucu benden nefret eden adam kedi gibi oldu çok sağolun hocam sizi herkeze tavsiye edeceğim siz benim derdimi çözdünüz ya hocam Allah size sağlık sihat versin Zindan hocam hala inanamıyorum gerçekten çok teşekkür ederim görüşmek üzere hakkınızı helal edin

 35. Gönül

  Nişanlımla birbirimizi çok seviyorduk ama aileler yüzünden nişan attık.Erkek arkadaşımın ailesi zorla başka bir kızla nişanlandırdılar. Ben bunu duyunca bunalıma girdim. Erkek arkadaşımı döndürmek için denemediğim yol kalmadı ama dönmedi. 5 farklı hocaya gittim para aldılar başka bişey yapmadılar. Parayı alan telefonlarımı açmaz oldu. En sonunda Zindan hocayı tanıdım. Hakkında yazılanları okuyunca hemen aradım. Derdimi anlattım ve önce yıldızname bakmamız gerektiğini söyledi. Oradan çıkacak olan sonuca göre işlem yapabiliriz ancak dedi. Daha önceki hocalar yıldızname falan bakmadılar. Direk para aldılar ve bekle dediler. Zindan hoca yıldıznameme baktıktan sonra nasıl bir yol izlememiz gerektiğini anlattı bana. Söylediği herşey mantık çerçevesindeydi. Daha öncede bir çok medyum hoca ile çalıştığım için diğerlerinden bilgili ve işine hakim olduğu zaten belliydi. Ben sonuna kadar güvenmeyi seçtim zindan hocaya. Nişan olduğu için evlenmeden önce kendime geri döndürmem gerekiyordu erkek arkadaşımı. Biraz aileci olduğu için ailesinin sözünden katiyen çıkmayan bir insandı erkek arkadaşım. Ama zindan hoca ile çalışmaya başladıktan 23 gün sonra erkek arkadaşımı bana döndürdü. O ailesinin sözünden çıkmayan çocuk resmen kaplan kesilmişti. Nişanı atmış ve bana geldi. Bizde zaman kaybetmeden hemen gidip nikah yaptık ailelerden habersiz. İkimizde çalıştığımız için kimseye muhtaç değildik zaten. Artık bütün kararlarımızı birlikte alıyoruz. Ailelerimize de bizim yanımızda olan olsun olmayacak olan varsada bize karışmasın dedik. Ben şu anda çok mutluyum. Bana bu kadar yardımcı olup mutlu ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum Zindan hocam. Aldığınız para helal hoş olsun.

 36. Adana

  Merhaba bana geri getirme işlemi yapacak gerçek medyum arıyorum yardımcı olur musunuz ?

  • Betül

   Slm size medyum zindan hocayı öneririm kendisine işlem yaptırmıştım çok memnun kaldım sizde memnun kalırsınız numarası bu arayabilirsiniz.05365498197

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.