Son Yazılar

Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Sevgilileri tarafından terk edilen kişiler her zaman için çok ciddi sorunlar yaşamaktadırlar. Bu gibi durumlarda kendilerini geri dönmeye ikna edebilmek için ellerinden geleni yapan ancak bir türlü istedikleri sonuçları alamayan insanlar çoğu zaman medyumların kapılarını çalarak kendilerinden giden sevgiliyi geri getirme büyüsü hakkında bilgi almaktadırlar. Medyumları çok özel teknikler ile yaptıkları bu işlemler çok uzaklarda yer alan kişilerin dahi düşüncelerini değiştirebilecek güce sahiptirler.

Bu nedenle birçok kişi sürekli olarak bu tarz işlemlerden yardım almak istemektedirler. Bu işlemlerin etkilerinin en kısa zaman içinde ortaya çıkabilmesi için öncelikle etki altına alınacak olan kişilerin kendilerine ait olan eşyalarının (fotoğraf, toka, kalem vs.) kullanmak gerekmektedir. Ancak kimi zaman medyum hocalar bu işlemler için o kişilerin kendi bedenlerinden alınan kişiye özel nesneleri kullanmanın daha doğru olacağını düşünebilmektedirler. Bunun dışında okunacak olan dualar da çok önemlidir. Belli zamanlarda ve belli adetlerde okunması gereken bu dualar her zaman için istenen enerjilerin ortaya çıkmasını ve insanları etki altına almalarını sağlayabilmektedir.

Yaşadıkları ayrılık acısını bir an önce sona erdirmek isteyen kişiler bu işlemlere karşı büyük bir ilgi göstermektedirler. İstenen herkesin etki altına alınabildiği bu tarz işlemlerde önemli olan ilgili kişilerin kendilerini korumak için herhangi bir manevi koruma işlemi yapmamış olmasıdır. Bu tarz bir koruma yoksa istenen herkes giden sevgiliyi geri getirme büyüsü etki altına alınabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir