Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü bir kişiyi bağlamak için kullanılan ve en kesin büyü şeklidir. Bu büyü günümüzde ‘kara büyü’ grubunda bulunan büyüdür ve uygulandıktan sonra büyü yapılan kişinin iradesine diret olarak etki eder. Bununla birlikte his ve düşünceleri de anında değişiklik gösterir.

Kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü şeklidir. Erkeği bu şekilde kendine bağlayan bu büyü ayrıca erkeği beraber olduğu kadından da tamamen ayırabilmektedir. Bu anlamda kadınlar özellikle de evli ya da bekar olmasına bakılmaksızın erkekler için bu büyüyü kullanır. Birçok ailenin bu büyü yüzünden dağıldığı da günümüzde bilinmektedir.

Bu gibi büyülerin sonuçlarını hemen göstermesi yanlış olur. Bu sebeple hemen sonuç alınamayarak bazen uzun süre beklenebileceği unutulmamalıdır. Bu hayal kırıklığı yaşama ihtimalini de en aza indirmiş olacaktır. Halen dünya genelinde birçok medyumun özellikle bayanlardan gelen bağlama büyüsü taleplerinde en çok kullandıkları yöntem olan adet kanı büyüsü, erkeklerin hale devam eden bir ilişkileri bile olsa mutlaka etkileri bir süre sonra göstermektedir.

Büyü dünyasında bazı uygulamalar vardır ki adeta duyan kişileri hayretler içinde bırakır ve insanoğlu kulaklarına inanamazlar. Kimileri isimleri ile kimileri ise yapılış şekilleri ile duyanları hayretler içinde bırakan bu uygulamalardan biri de tane kanı büyüsüdür. Adından da belli olduğu şeklinde bu uygulamayı yalnız bayanlar yapabilir ve amaç sevilen erkeğin aşık edilmesidir. Bağlama büyülerinin en güçlülerinden önde gelen ve bayanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etme konusunda en etkili uygulamalardan biri olarak önde gelen adet kanı büyüsünde özellikle bir oldukça birey hijyen bakımından sorun olacağını düşünüp bu uygulamayı yapmaktan vazgeçmektedirler.

Adet kanı büyüsünde fakat hanımefendilerin erkekleri kendilerine aşık etmelerini sağlamak olduğu için yapılması gereken ilk şey adamların yiyeceği herhangi bir yemeğe adet kanlarında birkaç damlayı damlatmalarıdır. Görüldüğü şeklinde ilk duyulduğunda son aşama itici ve iğrenç görünen bu uygulama ne gariptir ki en etkili bağlama büyüsüdür ve bu güne kadar bir oldukça kişinin sevdikleri erkekleri kendilerine aşık etmelerini sağlamıştır. Bunun yanı sıra adet kanı büyüsünü erkeklerde sevdikleri kadınları kendilerine aşık etmek için kullanabilmektedirler.

Bunun için yapmaları ihtiyaç duyulan kendilerine ilişik sperm damlalarını sevdikleri hanımefendilerin yemeklerine damlatmak ve daha sonra ilgili kişilerin o yiyecekleri yemelerini sağlamaktır. Özellikle kişisel materyallerin kullanıldığı her büyü uygulamasında oluğu benzer biçimde bu büyüde de alınacak sonuç neredeyse kesindir ve birçok örneğinde bu konum kanıtlanmıştır.

Etkili Büyü Adet Kanı Büyüsü

Birçok ferdin hijyenik açıdan sakıncalı bulduğu ve denemekten çekindiği bu büyüde özellikle kişilerin fikirlerinin değişmesi fazlaca kısa süre almaktadır. Yapılacak işlemler doğru yapıldığında ve daha ondan sonra yeteri kadar sabır edildiğinde pozitif sonuç almak hemen hemen kesindir ve bugüne kadar birçok birey bu büyü sayesinde sevdikleri bay yada bayanları kendilerine kör kütük aşık etmeyi başarmışlardır.

Bağlama Büyüleri ile Adet Kanı

Bağlama büyülerinin bir oldukça farklı ismi ve uygulama şekli olmasına karşın hiç biri tane kanı büyüsü kadar etkili değildir ve büyü yapan kişiler kesinlikle büyülerin sonucu hakkında bir güvence veremez. Ancak bu büyüyü yapan her medyum gönül rahatlığı içinde kendilerine büyü talep eden kişilere garanti verebilmekte ve sonucunu kısa zaman içinde alacaklarını belirtmektedirler.

Adet Kanı Büyüsü Yapılışı

Bu tarz bağlama büyülerde özellikle izlenecek adımlar tam olmalı ve kesinlikle asla biri atlanmamalıdır. Çünkü birçok kişinin maalesef yaptıkları hatalardan dolayı istedikleri sonuçları elde edememekte daha sonrasında da hayal kırıklığına uğramaktadırlar.

Etkili Büyü Adet Kanı Büyüsü

Hatta bir bir çok büyüyü yaptırdıkları medyumlara gidip sitemde bulunmakta ve istedikleri sonuçları alamadıklarını belirtmektedirler. Fakat insanların birçoğu bu tarz büyülerde sonuç alınma aşamasında beklemenin icap ettiğini ve adet kanı büyüsü benzer biçimde etkili büyülerin etkilerini bazen uzun süre içinde gösterebileceğini bilmemektedirler. Bundan dolayı medyumların kendilerinden yardım talep eden kişilere bu konuda bilgiler vermeleri daha sonraki zamanlarda yaşanacak problemleri da önleyecektir.

Adet kanı büyüsünün etkileri altına giren kişiler kısa zaman içinde kendilerine büyü yapmış olduran kişilere karşı güçlü ve büyük bir bağlılık hissederler. Onlara karşı karşı konulamaz duygular beslemeye başlayan bu insanlar daha sonraki zamanlarda da yaşadıkları bu duygusal anlamdaki değişimlerin bir sihrin tesiri ile bulunduğunu asla fark edemezler.

Bir yemeğe damlatılan birkaç damla kan yada sperm damlasının bu aşama etkili bir büyüye neden olması doğal olarak ki beklenemez. Bu tamamen medyumların okudukları dualar, ayetler ve Esma-ül Hüsnalar ile ortaya çıkan manevi enerjinin bir etkisidir. Bundan dolayı bu konularda yeteri kadar deneyimi olmayan kişilerin kesinlikle herhangi bir büyü uygulaması yapmaya kalkışmamaları ve hem kendilerini hemde çevrelerindeki diğer kişileri tehlikeye atmamaları tavsiye edilmektedir.

2 thoughts on “Adet Kanı Büyüsü

  1. SONGÜL dedi ki:

    Adet kanı büyüsü yaptırmak istiyorsanız mutlaka medyum gerçek hocadan destek alın ben öyle yaptım memnun kaldım

  2. Sabiha Ankara dedi ki:

    Adet kanı büyüsü gerçekten çok etkili ben erkek arkadaşım için medyum gerçek hocadan yardım aldım şuan erkek arkadaşım bana köpek gibi bağlı ben bu kadar etkili bir büyü görmedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir