Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü bir kişiyi bağlamak için kullanılan ve en kesin büyü şeklidir. Bu büyü günümüzde ‘kara büyü’ grubunda bulunan büyüdür ve uygulandıktan sonra büyü yapılan kişinin iradesine diret olarak etki eder. Bununla birlikte his ve düşünceleri de anında değişiklik gösterir.

Kadınlar tarafından erkeklere yapılan bir büyü şeklidir. Erkeği bu şekilde kendine bağlayan bu büyü ayrıca erkeği beraber olduğu kadından da tamamen ayırabilmektedir. Bu anlamda kadınlar özellikle de evli ya da bekar olmasına bakılmaksızın erkekler için bu büyüyü kullanır. Birçok ailenin bu büyü yüzünden dağıldığı da günümüzde bilinmektedir.

Bu gibi büyülerin sonuçlarını hemen göstermesi yanlış olur. Bu sebeple hemen sonuç alınamayarak bazen uzun süre beklenebileceği unutulmamalıdır. Bu hayal kırıklığı yaşama ihtimalini de en aza indirmiş olacaktır. Halen dünya genelinde birçok medyumun özellikle bayanlardan gelen bağlama büyüsü taleplerinde en çok kullandıkları yöntem olan adet kanı büyüsü, erkeklerin hale devam eden bir ilişkileri bile olsa mutlaka etkileri bir süre sonra göstermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir